Teraz jest 26 maja 2018, o 13:51
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

nowe technologie na eventach

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

nowe technologie na eventach

Postprzez Konto usunięte » 17 sty 2016, o 12:47

Hej, mam do Was takie pytanie - pojawiają się na tym forum wypowiedzi na temat obiektów / hoteli, w których warto organizować eventy, konferencje itp. Wobec tego pewnie macie wiedzę na temat organizacji takich wydarzeń. Czy ktoś z Was ma może doświadczenie z nowymi technologiami na eventach? Mam tutaj na myśli wykorzystanie ekranów LED lub mgłowych, multimedialne prezentacje, dotykowe aplikacje interaktywne itp.? W czerwcu będziemy organizować duży event jubileuszowy i potrzebuję efektu WOW podczas niego. Bardzo mi się podobają takie multimedialne "bajery", które swoim klientom oferuje np. firma Alpha Vision - można zobaczyć ich realizacje np. tutaj http://www.alphavision.pl/realizacje.html albo na ich YT. Dajcie znać, będę wdzięczna :)
Konto usunięte

Re: nowe technologie na eventach

Postprzez Konto usunięte » 2 kwi 2016, o 12:20

Myslę, że to jak najbardziej dobry pomysł, ale jak we wszystkim także z wykorzystaniem technologii warto mieć umiar. Event jubileuszowy, o którym piszesz to jak rozumiem event firmowy? Na tego typu imprezach najważniejsze jest stworzenie warunków do zaprezentowania dotychczasowych osiągnięć firmy i przedstawienia planów na przyszłość oraz stworzenie atmosfery, która będzie sprzyjała integrowaniu się uczestników wydarzenia. Dlatego warto mieć na uwadze przede wszystkim aspekty praktyczne - prezentacji raczej na ekranie mgłowym nie wyświetlisz :) chyba, że nie ma na niej żadnych szczegółów. Co do integracji to ciekawym pomysłem są np. fotobudki, w których uczestnicy imprezy mogą sobie wspólnie robić zdjęcia.
Jeżeli chcesz efekt WOW to wydaje mi się, że zdecydowanie lepszym pomysłem będzie "firmowy drink" np. w kolorze lub kolorach firmowych niż poustawiane wszędzie ekrany LED.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 14 lip 2016, o 20:00

A co myślicie o wykorzystaniu gogli vr na takich imprezach? Mieliście okazje ich używać? A może macie jakiś fajny pomysł na ich wykorzystanie?
Ja póki co robię rozeznanie w temacie. Tu np. fajny artykuł na temat doboru takich okularów: https://www.morele.net/wiadomosc/okular ... osci/2311/ . Jakiś tam pomysł w głowie już mam, zobaczymy, czy uda mi się go zrealizować.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 16 maja 2018, o 13:52

witam,
ostatnio na targach słyszałem o turbocor http://energycool.pl/produkty/turbocor/ podobno świetnie zastępują klimatyzację, ktoś może z tego korzysta? coś o tym słyszeliście? proszę o odpowiedzi
Konto usunięte

Powrót do Off topic