Teraz jest 17 gru 2018, o 17:55
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Biuro Travel Student (turystykastudencka.pl) - opinie

W tym dziale możesz wyrazić swoje zdanie na temat biur podróży.

Re: Biuro Travel Student (turystykastudencka.pl) - opinie

Postprzez Konto usunięte » 14 paź 2014, o 13:22

OOO ! Co ja teraz znalazłam, siedząc sobie w pracy w biurze :P Sami pocztajcie ten artykuł. Są tam pokazane naprawde ciekawe i prawdziwe fakty, Jestem zaskoczona ;o
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 6 lis 2014, o 11:54

byłem dwa razy. Niezapomniane wakacje, wtedy mieli oferte do Lorret de mar . Piekne plaze, super imprezy, blisko do Barcelony
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 7 wrz 2016, o 23:33

NIE POLECAM! Zdecydowanie odradzam ten portal niestety... Wyjazd zarezerwowany, opłacony, umowa podpisana i BUCH! Dwa dni przed wyjazdem dostaje informację, że nigdzie nie jadę bo anulowali mi rezerwację i to jeszcze informacja po moim upomnieniu się, bo rzekomo został wysłany wcześniej e-mail informacyjny, ale nie otrzymałem zupełnie nic. Jeśli ktoś nie chce się rozczarować to polecam skorzystać z innego biura... Ja już w tym roku mogę pomarzyć sobie o wyjeździe zorganizowanym, bo teraz w tym samym terminie już nic nie znajdę, a czasowo jestem ograniczony. Przykra sytuacja, ale niestety, nawet nie liznąłem tego wyjazdu. Bardzo niekompetentne biuro podróży.
Jedynie mam nadzieję, że dostanę zwrot pieniędzy z tego biura :/
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 21 gru 2017, o 14:41

Ja ze swojej strony polecam ten portal. Korzystaliśmy z niego ze znajomymi już kilka razy. Nie wiem jak wygląda sytuacja z dojazdem organizowanym przez nich, bo zawsze korzystaliśmy z dojazdu własnego. Jest wygodniejszy i swobodniejszy. Jednak trzeba mieć sprawdzony samochód do tak dalekich podróży, jak w naszym przypadku Włochy. Nasze auto to już niestety trup.. :D więc skorzystaliśmy z wypożyczalni w Sierpcu : http://bako-auto.pl/ i bardzo polecamy. Wypożyczyliśmy Forda Focusa i nie było żadnych problemów z samochodem. Wakacje udane w 100%, wszyscy zadowoleni. Za rok również planujemy wakacje zorganizowane, ale z dojazdem własnym.
Konto usunięte

Poprzednia strona

Powrót do Biura podróży - opinie