Teraz jest 20 lis 2017, o 06:02
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Polecany nocleg

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Polecany nocleg

Postprzez MariuszPe » 12 lut 2016, o 13:38

Natomiast gdybyście szukali jakiegoś fajnego i przytulnego miejsca ze smacznym jedzonkiem w Beskidzie Żywieckim, to polecam Villę Martin. Spędziliśmy tam z żoną urlop i wysłaliśmy też moich rodziców na tygodniowy wypoczynek. Wszyscy byliśmy zadowoleni. Było czysto, przytulnie. Wypad spędziliśmy całkiem aktywnie. Także warto rozważyć to miejsce :)
MariuszPe

Re: Polecam nocleg

Postprzez Bodzio » 24 lut 2016, o 23:23

Dla osób wybierających się w Tarty polecam http://butorowy-residence.pl. Apartamenty znajdują się w malowniczej miejscowości Kościelisku 5 km od Zakopanego. Budynek wyposażony jest w place zabaw dzięki czemu nasze pociechy nie będą nudziły się podczas zabawy, a dla dorosłych jest sauna oraz siłownia. Polecam wynajęcie apartamentu z widokiem na góry, pięknie się to wszystko prezentuje porankiem.
Bodzio

Postprzez bartekk90 » 25 lut 2016, o 11:55

Jeśli będziecie kiedyś w Wieliczce, to polecam hotel Górsko http://hotelgorsko.pl - jest zaledwie 200 m. od Kopalni Soli w Wieliczce. Pokoje są w miarę wygodne, obsługa jest miła i profesjonalna, a w restauracji mają całkiem smaczne dania.
bartekk90

Postprzez Luśka654 » 25 lut 2016, o 15:56

ja bardzo miło wspominam pobyt w Jeleśni, piękne malownicze miasteczko w Beskidzie Żywieckim. Razem z mężem nocowaliśmy w pensjonacie Villa Martin. Bardzo dobry standard i pokojów i jedzonka. można dogadać godziny samych posiłków. My tak zrobiliśmy, bo mieliśmy zaplanowany dłuższy wypad w góry. super miejsce na wypad dla par, jesli ktoś chce zabrać swoją drugą połówkę na miły weekendzik:)
Luśka654

Postprzez maciejmaciek » 26 lut 2016, o 09:55

Nocowałem w Hotelu Lorenzo w Krakowie. Przestronny, przytulnie urządzony duży pokój z łazienką.
Blisko autostrady A4, duży parking. Minus za brak balkonu w pokoju, na papierosa musiałem wychodzić na balkon na korytarzu lub na zewnatrz.
maciejmaciek

Postprzez CzystaMoc » 26 lut 2016, o 12:15

A co polecilibyście we Włoszech? Wybieram się na urlop w okolice Wenecji, macie jakieś sprawdzone miejsca?
CzystaMoc

Postprzez Podróż_niczka » 27 lut 2016, o 21:46

Ostatnio dużo podróżuję, ale nie mam ulubionego miejsca noclegu. Szukam spontanicznie i staram się za każdym razem wybierać coś innego. :)
Podróż_niczka

Postprzez makii23 » 28 lut 2016, o 14:42

Szukam dobrego noclegu w Katowicach. :) coś ciekawego polecicie i taniego?
makii23

Postprzez Wojtek88 » 14 mar 2016, o 08:34

W Polsce fajny hotel na weekend jest w Szczyrku. Hotel Klimczok. W cenie jest dostęp do SPA. Na wypad weekendowy jak znalazł. Położony na uboczy w bardzo spokojnej okolicy.
Wojtek88

Postprzez Tomix11 » 21 mar 2016, o 13:37

Gdyby się ktoś wybierał na Podhale to w miejscowości Murzasichle jest fajny dom wczasowy U Aniołka - http://www.uaniolka.pl. Spokojna okolica, ale atrakcji nie zabraknie. Sam ośrodek naprawdę fajny - czyściutko, miły właściciel, góralskie jedzenie w formie bufetu szwedzkiego. Jedzenia naprawdę od groma, więc nikt z pustym brzuchem chodził nie będzie :) Ośrodek posiada własny basen, saunę i siłownię :)
Tomix11

Postprzez CzystaMoc » 23 mar 2016, o 16:18

A czy ktoś był może w Rzeszowie w hotelu Blue Diamond? Podobno fajne i komfortowe miejsce, a wiecie może jak wygląda tam dojazd?
CzystaMoc

Postprzez zapalniczek » 23 mar 2016, o 23:34

Ja polecam BARDZO BARDZO, schronisko na Durbaszcze w Pieninach jest super! I pięknie!
zapalniczek

Postprzez Pawel1995 » 24 mar 2016, o 19:39

Bardzo fajne miejsce na weekendowy wypocznek, a mianowicie Gościniec na Rozdrożu, który mieści się w Libiążu w nie dalekiej odległości od Oświęcimia znajdującego się na pograniczu dwóch województw zarówno Małopolskiego jak i Śląskiego.
narozdrozu.pl
Pawel1995

Postprzez checkout » 25 mar 2016, o 20:19

Gdyby ktoś poszukiwał noclegu w okolicy Piwnicznej-Zdroju, mogę polecić Kwatery Prywatne u Danusi. Niedaleko rzeki, blisko szlaków, a co do samego ośrodka - ceny są niewygórowane, a właściciele bardzo mili ale i nienachalni. Naprawdę można poczuć się jak u siebie i odpocząć. Sama miejscowość też jest warta uwagi, szlaki nie są aż tak bardzo oblegane jak w innych miejscowościach - tam naprawdę można się oderwać od codzienności i odetchnąć z dala od zgiełku miast.
checkout

Postprzez śpioszek » 27 mar 2016, o 00:04

Tomix11 napisał(a):Gdyby się ktoś wybierał na Podhale to w miejscowości Murzasichle jest fajny dom wczasowy U Aniołka - http://www.uaniolka.pl. Spokojna okolica, ale atrakcji nie zabraknie. Sam ośrodek naprawdę fajny - czyściutko, miły właściciel, góralskie jedzenie w formie bufetu szwedzkiego. Jedzenia naprawdę od groma, więc nikt z pustym brzuchem chodził nie będzie :) Ośrodek posiada własny basen, saunę i siłownię :)

Nigdy nie byłem w tej miejscowości i nie jestem pewien czy w ogóle o niej słyszałem, ale coś jakby mi się kojarzy. Niemniej sama nazwa bardzo ciekawa, więc może kiedyś się wybiorę. No i fajnie, że dzięki powyższemu postowi jest jakiś punkt zaczepienia jeśli chodzi o nocleg. Sympatycznie się nazywa: "U Aniołka" :)
śpioszek

Postprzez Marta38 » 25 lut 2017, o 17:22

Akurat w kontekście noclegów w górach mogę Wam śmiało doradzić, bo mam duże doświadczenie w takich wyjazdach. Spośród wszystkich hoteli, w jakich było dane mi spać, największe wrażenie zrobił na mnie Hotel Harnaś w Bukowinie Tatrzańskiej. Lubię przebywać w tak ekskluzywnych hotelach, gdzie mogę się odciąć od wszystkich problemów i odnaleźć wewnętrzny spokój. Myślę, że ciekawa jest informacja, że w hotelu nie mogą zatrzymywać się osoby poniżej 15 roku życia, ale w sumie to dobrze, bo dzięki temu można jeszcze bardziej się zrelaksować.
Marta38

Postprzez martawrona » 23 maja 2017, o 09:52

Jeżeli ktoś szuka bardzo wysokiego luksusu z piękną okolicą, polecam Hotel Spa Dr Irena Eris. Na stronie można wybrać jeden z hotelu, w zależności, w który kierunek Polski się wybieramy. Można by dużo pisać o widoku np. gór, o SPA, ale warto to przeżyć. Mogę powiedzieć, że informacje na stronie w 100% odzwierciedlają, to co można spotkać na miejscu.
martawrona

Postprzez Pravall » 28 lip 2017, o 13:27

Jeśli chodzi o fajne noclegi na kaszubach to ja byłam nie tak dawno w ośrodku Debrzyno http://debrzyno.com.pl/. Śiwetne miejsce, jest cisza, spokój i piękne tereny :)
Pravall

Postprzez adamDek » 12 wrz 2017, o 14:02

Ja każdemu kto szuka kwater pracowniczych w Łodzi mogę polecić http://www.pracownicze.com.pl - znajomy ma firmę budowlaną i często wynajmują od nich całe mieszkania na dłuższe okresy czasu.
adamDek

Postprzez rak-trans » 15 wrz 2017, o 10:36

ja polecę nocleg w Sudetach http://www.noclegi-agroturystyka.com.pl , stąd blisko do Kowar, na śnieżkę.można tez do Pragi się wygrać. a jest cicho i ładnie.
rak-trans

Poprzednia strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI