Teraz jest 24 lis 2017, o 09:44
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Buty dla dzieci. Jakie i od kiedy?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Buty dla dzieci. Jakie i od kiedy?

Postprzez bigtop11 » 22 sty 2016, o 18:57

Jestem młodą mamą bo od 1.5 miesiąca i zaczęłam się stresować, bo za kilka miesięcy moja pociecha zacznie się uczyć chodzić a ja totalnie nie wiem, jak się do tego przygotować.. Powinna uczyć się chodzić boso czy w butkach? Bo czytałam już wiele komentarzy i słuchałam wielu koleżanek i każdy ma inne zdanie…

Re: Buty dla dzieci. Jakie i od kiedy?

Postprzez zaron » 3 mar 2016, o 17:02

To wszystko kwestia budżetu, ale generalnie fajne buty nie muszą kosztować bardzo dużo. Tutaj macie niżej przykład od Merg.pl
Czy zamiast wydawać kilka stówek na buty, nie lepiej kupić ja za tyle? Różnica w nazwie?

Obrazek
zaron

Postprzez BELKA » 9 mar 2016, o 12:49

Moja córka zaczynając chodzić to glownie chodziła na boso w domu. Na podwórko warto zainwestować w buciki ze sztywnym i wysokim tyłem żeby uniknąć wizyt u ortopedy w przyszłości. Są to drogie buty typu Bartek ale w sklepach jest pełno zamienników o połowę tańszych i równie dobrych.
BELKA

Postprzez zaron » 10 paź 2016, o 08:06

Trzymajcie namiary - https://www.paradashop24.pl/kotyl
Efektowne, wygodne, robiące dużą różnicę, ale to oczywiście wszystko kwestia dopasowania.
Ktoś miał buty Kotyl? Które? Sprawdziły się?
zaron

Postprzez Matisi » 10 paź 2016, o 11:21

Też jestem za butami z wysokim tyłem, dzięki nim można uniknąć kłopotów w przyszłości.
Matisi

Postprzez Anetka90 » 7 cze 2017, o 22:09

Ja zachęcam do sprawdzenia bucików dla niemowlaków https://walkkings.pl/ Są lekkie, łatwo się ja zapina i odpina i ułatwiają naukę chodzenia maluchom. Stablizują stópkę i zabezpieczają ją przed urazami.
Anetka90

Postprzez olapawlik » 13 wrz 2017, o 18:09

Nie ma się czym stresować, zacznij od kapci ja wybieram takie co trzymają pietę żeby stopka nie uciekała, popatrz tutaj http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dzi ... kapcie.cat nie drogo można kupić fajne buciki, nie ma sensu wydawać dużo kasy bo stopa malucha szybko rośnie.
olapawlik

Powrót do Off topic