Teraz jest 11 gru 2017, o 19:15
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Problem z wagą

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Problem z wagą

Postprzez tatiana85 » 23 maja 2016, o 22:17

hej ostatnio trochę mi się przytyło. Rzecz w tym, że nie mam czasu na żadne ćwiczenia... Nie ma jakiegoś sposobu na lekkie zrzucenie wagi? Czytałam, że są specjalne suplementy, ale czy działają?
Dzięki za pomoc
Ostatnio edytowano 1 kwi 2017, o 22:01 przez tatiana85, łącznie edytowano 1 raz
tatiana85

Re: Problem z wagą

Postprzez olek01990 » 24 maja 2016, o 19:44

Działają, ale lepiej zmienić dietę.
olek01990

Postprzez darek95 » 24 maja 2016, o 22:25

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?
darek95

Postprzez annagnk » 27 maja 2016, o 12:38

spróbuj Apetiblock, nie wiem czy odchudza, ale pomaga kontrolować łaknienie i podjadanie między posiłkami, jak to robi, czyli skład i trochę innych informacji znajdziesz tutaj http://www.apetiblock.pl/
annagnk

Postprzez deuak » 27 maja 2016, o 19:56

Najlepsza dieta, to MJ, czyli mniej jeść :) Poważanie schudnąć stosując jakiejś suplementy, trzeba lepiej się odżywiać i nie siedzieć w miejscu tylko ćwiczyć, biegać, spacerować.
deuak

Postprzez barbar87 » 28 maja 2016, o 13:48

Moim zdaniem ani sumplementy, ani dieta typu MJ ;) nie pomoże. Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i to diametralnie. Jeść 5 posiłków dziennie, co 3-4 h każdy, posiłki powinny być niskokaloryczne, ale zbilansowane i zróżnicowane. Myślę, że dobrym rozwiązaniem mógłby być catering dietetyczny - to wygodne rozwiązanie. Dostajesz wszystkie 5 posiłków dziennie, już gotowe, tylko do odgrzania w mikrofali. Oczywiście wybierasz sobie kaloryczność niską, aby redukować zbędne kg.
barbar87

Postprzez Oliwa » 18 lip 2016, o 09:16

Ja tam nie stosuję jakiś super szybkich diet bo z tego nabawiłam się tylko cellulitisu :( Na szczęście koleżanka kosmetyczka namówiła mnie na wypróbowanie naturalnych kremów i dała mi kosmetyki na cellulit Vialise. Byłam mile zaskoczona gdy pierwsze efekty widziałam już po paru dniach! :) Stosuję nadal.
Oliwa

Postprzez Sylwia21 » 18 lip 2016, o 13:14

suplementy w większości działają ale niszczą też zdrowie dlatego lepiej jest przejść na jakąś diete i ograniczyć tłuszcze i węglowodory :)
Sylwia21

Postprzez infiltracja » 19 lip 2016, o 14:23

Ja bym nie sięgała po suplementy i nawet na nie nie liczyła. Tak łatwo nie jest i żeby zrzucić wagę, trzeba się nieco wysilić.
infiltracja

Postprzez drak » 21 lip 2016, o 11:23

Nie jest łatwo schudnąć a potem jeszcze zostają efekty odchudzania, czyli nadmiar skóry, cellulit też nie chce zniknąć, albo rozstępy po ciąży, tego się nie łatwo pozbyć nawet jeśli się schudnie, chyba żeby iść na zabiegi do jakiejś kliniki medycyny estetycznej SkinClinic itp. to wtedy tak, technika teraz pozwala na wiele jeśli chodzi o poprawianie urody.
drak

Postprzez Drewid » 26 lip 2016, o 05:53

Wedle życzenia ćwiczenia. http://obk.pl/category/fitness/video/ , bardzo lekkie , lub jakieś cięższe . Pamiętaj jednak o prawidłowym zdrowym odzywianiu, to 70% sukcesu odchudzania.
Drewid

Postprzez TokarskiA » 29 lip 2016, o 11:39

Na wadze najlepiej się traci jak kupuje się wagę za 50 złotych a sprzedaje za 30.
TokarskiA

Postprzez kalicki12 » 25 paź 2016, o 15:51

Polecam zabiegi kriolipolizy. W przeciwieństwie do innych, inwazyjnych metod chirurgicznych, kriolipoliza jest nieinwazyjna, bezbolesna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. Kriolipoliza została opracowana z myślą o pacjentach, którzy mają trudności z pozbyciem się fałdów tłuszczu na brzuchu, biodrach czy udach. Jest bardzo skutecznym zabiegiem. Zamrożone komórki tłuszczowe sa stopniowo wydalane z organizmu, dlatego ostateczne efekty są widoczne dopiero po 2- 4 miesięcy. W krakowskim salonie Vici Clinic można poddać się tym zabiegom. Polecam.
kalicki12

Postprzez Morik » 29 lis 2016, o 19:40

Jeżeli masz problem z wagą to warto zacząć regularnie ćwiczyć i zdrowo jeść.
Najlepiej byłoby ćwiczyć na rowerku lub orbitreku bo można sporo zarzucić ćwicząc regularnie na tych urządzeniach.
Jeżeli masz miejsce w domu to kup sobie np takiego https://prosportowy.pl/sprzet-fitness/o ... 2000p.html orbitreka on powinien Ci ułatwić sprawę :)
Morik

Postprzez malinka22 » 6 gru 2016, o 12:24

W walce z nadprogramowymi kilogramami trzeba połączyć zdrową dietę i ruch. To nie musi być od razu wyrzekanie się wszystkiego, co lubimy i wizyty na siłowni 7 razy w tygodniu. Możemy zmieniać swój tryb życia stopniowo, zmiany i tak będą widoczne. Ważne, żeby zmienić nawyki na stałe.
Warto stosować też kosmetyki ujędrniające i antycellulitowe: http://www.amfora.pl/wiadomosc/jakie-ko ... ulit/2866/ . Dzięki nim nasze ciało i skóra pozostaną jędrne, mimo utraty kilogramów.
malinka22

Postprzez Bszmosza » 6 gru 2016, o 14:53

Warto pomyśleć o dobrej diecie(wybrać się do dietetyka by dobrał pod Ciebie ją) oraz proste ćwiczenia - tyle :)
Bszmosza

Postprzez sopelek » 8 gru 2016, o 13:57

Dobra dieta to podstawa, no i ruch. Trzeba trochę podkręcić metabolizm i tutaj się przydadzą jakieś wspomagacze, mam na myśli imbir, jogurt, ocet jabłkowy. A co do różnych diet to polecam poszukać czegoś co nam będzie pasowało pod względem produktów, ale nie narzucać sobie zbyt wielu ograniczeń, bo to strasznie demotywuje.
sopelek

Postprzez mak80 » 8 gru 2016, o 14:31

witam,

najłatwiejszy sposób, to odpowiednie posiłki. Sześć posiłków co dwie trzy godziny. Warto iść do dietetyka, który rozpisze dietę, każdy zjeżdża z innej wagi, pozdrawiam
mak80

Postprzez Ekspert VITAGENUM » 9 gru 2016, o 13:18

W nierównej walce z kilogramami ważne jest, aby świadomie wykorzystywać tkwiący w organizmie potencjał, ograniczając równocześnie wpływ negatywnych czynników na zdrowie i kondycję. Zadbanie o kondycję jest w dzisiejszych czasach wyjątkowo ważne. Prawidłowe nawyki żywieniowe i regularne ćwiczenia to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Mimo, że w natłoku spraw ciężko o znalezienie chwili dla siebie. Wiedza na temat genetycznych predyspozycji w zakresie elementów ważnych dla zachowania dobrej formy pozwoli Ci dostosować dietę i plan treningowy tak, aby osiągnąć pełnię swoich możliwości. Informacje zapisane w genach dotyczą uwarunkowań w zakresie aktywności fizycznej, uzdolnień sportowych, właściwego odżywiania, przemiany ważnych witamin, metabolizmu kofeiny oraz kondycji skóry i kości. Poznanie swoich mocnych i słabych stron umożliwi Ci podjęcie świadomych działań, dzięki którym osiągniesz optymalne efekty. Badanie to dostarczy Ci również informacji czy m.in. posiadasz tzw. „gen sprintera” czy „gen maratończyka” i jak wykorzystać związany z nim potencjał, jak powinieneś ćwiczyć, aby osiągnąć i utrzymać wysportowaną sylwetkę, w jakich dyscyplinach sportowych masz największe szanse odnieść sukces, jaki rodzaj diety jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, jak szybko Twój organizm pozbywa się związków toksycznych
i rakotwórczych. Dzięki badaniom „FitOn” i „FitOna” uzyskasz ponadto wiedzę na temat predyspozycji do uprawiania określonych dyscyplin sportowych, specyficznych dla Ciebie prawidłowości w zakresie przemiany ważnych dla organizmu witamin oraz metabolizmu kofeiny, wskazówki dotyczące żywienia, zachowania dobrej kondycji skóry i kości. Świadomość swoich mocnych i słabych stron umożliwi Ci podjęcie działań, dzięki którym osiągniesz i zachowasz dobrą kondycję, szczupłą sylwetkę oraz zdrowy wygląd skóry. Ekspert VITAGENUM.
Ekspert VITAGENUM

Postprzez sopelek » 9 gru 2016, o 13:59

Może najpierw dieta i lekki ruch, tabletki to według mnie kiepski pomysł jest tyle sposobów naturalnych. Zmiana diety już da spore efekty, jak do tego dołożysz lekki ruch, spacery, szybkie marsze, jakieś lekkie ćwiczenia w domu. To powinno dać Ci sporo na samym początki. Poszukaj jakis naturalnych wspomagaczy metabolizmu, ostre przyprawy, imbir, ocet jabłkowy, jest modny ostatnio i można znaleźć sporo informacji o tym w internecie, sama piję dwa razy dziennie po łyżeczce, tutaj masz ładnie opisane takie podstawy, nic nadzwyczajnego, ale od czegoś trzeba zacząć http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/10-porad-jak-zdrowo-schudnac-833.html. Pozdrawiam serdecznie.
sopelek

Następna strona

Powrót do Off topic