Teraz jest 15 lip 2018, o 22:52
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Wycieczki rowerowe

Wróciłeś z wakacji, zobaczyłeś coś ciekawego, a może masz ciekawe zdjęcia - podziel się wrażeniami z innymi użytkownikami!

Re: Wycieczki rowerowe

Postprzez Konto usunięte » 27 sie 2016, o 17:32

Ja zawze na takowe wybieram się spontanicznie
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 29 wrz 2016, o 09:54

Witam! Znacie jakieś fajne (nietłoczne) miejscowości w górach z dobrymi ścieżkami rowerowymi? Ja byłam latem w Muszynie i bardzo mi się podobało. Szukam z mężem czegoś jeszcze. Najlepiej Beskid Sądecki, Krynica itp. Ogólnie jestem z małopolski także jeżeli ktoś zna fajne miejscowości w okolicy Krakowa, gdzie można w spokoju pojeździć jednośladem to też będę wdzięczna :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 29 wrz 2016, o 10:17

Cudowne są te zdjęcia ;) Piękne widoki :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 7 gru 2016, o 12:11

Ja osobiście śledzę propozycje wycieczek od Super Glob na stronie http://szlakiwpolsce.pl/author/superglob/. Trasy nie są wymagające a do tego zamieszczane są mapki google co ułatwia orientację.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 17 gru 2016, o 22:59

Ostatnio korzystam z fajnej apki: BikeMaps. Darmowa, a jest sporo tras w zasadzie w każdym regionie - można przeszukiwac po dlugosciach, przewyższeniach, rodzaju nawierzchni i potem podążać śladem GPS który ktoś wczesniej tam wgrał. Takie endomondo dla rowerzystów.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 20 gru 2016, o 11:45

adamk76 napisał(a):A skoro to dział ze zdjęciami, to tak prezentują się Mazury z siodełka roweru 8-)
Obrazek

Piękne te mazury
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 29 gru 2016, o 20:39

Witam. Ja już od dłuższego czasu śledzę stronę www.szlakiwpolce.pl - mają na prawdę świetnie opisane trasy (nie tylko rowerowe). Uwierzcie mi - barrrdzo długo szukałam porządnego portalu :) Pozdrawiam
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 31 paź 2017, o 16:01

Wybór rowera zależy od tego, w jaki sposób będziesz użytkować rower. Jeśli nie zależy Ci na ekstremalnych, górskich eskapadach, to w tym budżecie spokojnie da się zmieścić. Jeżeli jednak oczekujesz więcej, to zainwestować też trzeba więcej. Tak czy siak - trzeba dopasować sprzęt jeszcze do wzrostu, wybrać rozmiar kół, itp. Szczegółów można się dowiedzieć np. tutaj: https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jak- ... pszy/5500/ .
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 29 lis 2017, o 14:50

Wycieczki rower to super pomysł na spędzenie czasu z całą rodziną. Ja od jakiegos czasu uprawiam duzo sportu, od kilku miesiecy jeżdze na rowerze, bardzo mi sie to spodobało. Zastanawiam się nad zakupem butów specjalnie na rower https://www.dobrerowery.pl/mtb-2 Ma ktoś? JAkie opinie?
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 25 gru 2017, o 16:24

W gruncie rzeczy zorganizowanie dobrej wycieczki rowerowej jest o wiele trudniejsze niż samochodowej, trzeba przewidzieć zasięgi poziom trudności trasy, nachylenie tereny, żeby móc określić jak daleko zajedziemy. Sam przymierzam się do wycieczki do Albani z tym, że takiej zorganizowanej (tutaj macie opisane https://www.rowerzysta-podroznik.pl/ ) podobno warto więc patrząc na to, że koszty są bardzo fajne w tym roku będzie mój debiut.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 27 gru 2017, o 12:00

Zależy o jak dalekich wycieczkach mówimy. Te krajowe nie są trudne w organizacji, wystarczy porządny model roweru http://wygodnyrower.pl/pl/rowery-miejskie i trzymanie się planu podróży
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 3 sty 2018, o 10:28

Dzięki za te super informacje. Jeżdżę tylko w lecie, ale już tworzę swoje nowe plany.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 27 lut 2018, o 11:39

Cześć, jeśli masz niedaleko do południowej granicy to polecam Czechy. Ja już trochę je zjeździłam i przyznaję że to bardzo fajny kraj na podróże rowerowe. Najlepiej taka na kilka dni, rower + sakwa. Noclegi na kempingach, tylko warto wcześniej zrobić rezerwację. Polecam zwłaszcza Morawy - środkowe, na południowych jest trochę więcej wzniesień. No i oczywiście winnice :) Jedzenie też całkiem dobre, ogólnie niczego bym nie korygowała w takim planie.
Konto usunięte

Poprzednia strona

Powrót do Zdjęcia i relacje z wyjazdów