Teraz jest 19 paź 2017, o 13:04
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

POMOCY - dziecko nie śpi

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

POMOCY - dziecko nie śpi

Postprzez tomek1987 » 16 sty 2017, o 09:00

Cześć wszystkim,
mam problem z moim dzieckiem, ponieważ nie chce spać w nocy. Narzeka, że mu niewygodnie, za gorąco itd. Oczywiście spełniam wszystkie jego zachcianki. Wydaje mi się, że ma dosyć wygodne łóżko, pokój zawsze przewietrzony, nawet włączam nawilżacz powietrza. Zastanawiam się czy to może jednak kwestia łóżka? A może przestrzeni? Jego pokój ma 20m2. Planuje dokupić mu jakąś komodę na dodatkowe rzeczy, więc optycznie pokój się zmniejszy. Co robić? Jestem skłonna do zakupu nawet nowego łóżka.
tomek1987

Re: POMOCY - dziecko nie śpi

Postprzez kamyki_80 » 16 sty 2017, o 09:14

A może dziecko po prostu boi się spać? Moja córka tak się zachowywała jak byliśmy na wakacjach w Grecji. Fakt, gorąco, inny klimat. Mogła czuć się dziwnie. Natomiast odkryłam, że bała się nawet usiąść na narożnik - nie mieliśmy tradycyjnych łóżek. Okazało się, że jak mała się kładła na wypoczynek całym ciałem to czuła sprężynę, która uwierała ją w plecki. Poprosiłam o dostawkę łóżka dla dziecka i wszystko było już w porządku. Myślę, że u Ciebie może być podobnie. Sprawdź dokładnie. Jakbyś szukał to atrakcyjne meble młodzieżowe ma firma Mirjan24. Naprawdę polecam, kupiłam od nich ostatnio ogromny narożnik http://www.mirjan24.pl/44-narozniki-pokojowe, a całkiem niedawno meble do sypialni. Sprawdź :) :D
kamyki_80

Postprzez witkana » 16 sty 2017, o 10:16

... a może dziecko trochę przesadza i unika pory spania? wydaje mi się, że jak ma w miarę dobre warunki to wystarczy trochę cierpliwości i zaśnie, niekoniecznie trzeba dom do góry nogami przewracać
witkana

Postprzez Paszczak » 6 lut 2017, o 10:01

Zapewniam Cię że ciemieniucha nie jest przyczyną tego, że dziecko nie śpi po nocach. Prędzej kolka. Poczytaj sobie tutaj czym jest ciemieniucha i jak ją zwalczyć.
Paszczak

Powrót do Off topic