Teraz jest 20 sie 2018, o 16:50
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

POMOCY - dziecko nie śpi

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

POMOCY - dziecko nie śpi

Postprzez Konto usunięte » 16 sty 2017, o 09:00

Cześć wszystkim,
mam problem z moim dzieckiem, ponieważ nie chce spać w nocy. Narzeka, że mu niewygodnie, za gorąco itd. Oczywiście spełniam wszystkie jego zachcianki. Wydaje mi się, że ma dosyć wygodne łóżko, pokój zawsze przewietrzony, nawet włączam nawilżacz powietrza. Zastanawiam się czy to może jednak kwestia łóżka? A może przestrzeni? Jego pokój ma 20m2. Planuje dokupić mu jakąś komodę na dodatkowe rzeczy, więc optycznie pokój się zmniejszy. Co robić? Jestem skłonna do zakupu nawet nowego łóżka.
Konto usunięte

Re: POMOCY - dziecko nie śpi

Postprzez Konto usunięte » 16 sty 2017, o 09:14

A może dziecko po prostu boi się spać? Moja córka tak się zachowywała jak byliśmy na wakacjach w Grecji. Fakt, gorąco, inny klimat. Mogła czuć się dziwnie. Natomiast odkryłam, że bała się nawet usiąść na narożnik - nie mieliśmy tradycyjnych łóżek. Okazało się, że jak mała się kładła na wypoczynek całym ciałem to czuła sprężynę, która uwierała ją w plecki. Poprosiłam o dostawkę łóżka dla dziecka i wszystko było już w porządku. Myślę, że u Ciebie może być podobnie. Sprawdź dokładnie. Jakbyś szukał to atrakcyjne meble młodzieżowe ma firma Mirjan24. Naprawdę polecam, kupiłam od nich ostatnio ogromny narożnik http://www.mirjan24.pl/44-narozniki-pokojowe, a całkiem niedawno meble do sypialni. Sprawdź :) :D
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 16 sty 2017, o 10:16

... a może dziecko trochę przesadza i unika pory spania? wydaje mi się, że jak ma w miarę dobre warunki to wystarczy trochę cierpliwości i zaśnie, niekoniecznie trzeba dom do góry nogami przewracać
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 6 lut 2017, o 10:01

Zapewniam Cię że ciemieniucha nie jest przyczyną tego, że dziecko nie śpi po nocach. Prędzej kolka. Poczytaj sobie tutaj czym jest ciemieniucha i jak ją zwalczyć.
Konto usunięte

Powrót do Off topic