Teraz jest 18 lip 2019, o 07:19
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Rozstępy - jak się ich pozbyć?

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Rozstępy - jak się ich pozbyć?

Postprzez Konto usunięte » 3 lis 2016, o 17:22

Pewnie wiele kobiet ma ten problem. Niestety rozstępy jak już się pojawią to same nie znikną. Ja wypróbowałam na sobie i mogę potwierdzić, że laser daje radę. Chodziłam do Vici Clinic w Krakowie na laser ResurFx. Po pierwszym zabiegu już była widoczna poprawa, ale dla trwałego i satysfakcjonującego rezultatu poddałam się 3 zabiegom. To trochę bolesne, ale maść Emla świetnie znieczula skórę. Nie warto wydawać pieniędzy na specyfiki do smarowania itp., bo sama wiem, że na nic się nie zdadzą. Im wcześniej poddamy się zabiegowi laserowemu tym lepszy będzie efekt końcowy.
Konto usunięte

Re: Rozstępy - jak się ich pozbyć?

Postprzez Konto usunięte » 16 lis 2016, o 11:16

Hej! Czy do tego zabiegu o którym piszesz trzeba mieć swoje okulary takie jak tutaj http://okularydolaseroterapii.pl/? Czy to w gabinecie dostaje się jakieś?
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 17 lis 2016, o 11:34

Po prostu regularne wykonywanie peelingu powinno poprawić sprawę.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 17 lis 2016, o 13:31

Myślę, że peeling na pewno coś pomoże, ale warto byłoby skorzystać ze specjalnych specyfików na rozstępy. Sporo tego jest obecnie na rynku, na pewno znajdziesz coś, co pomoże. ;)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 29 lis 2016, o 13:09

Rozstępy to ciężki temat. Wiem, że trudno się ich pozbyć. Myślę, że warto ćwiczyć, używać odpowiednich kosmetyków no i skorzystać z zabiegów kosmetycznych. Fajny jest zabieg karboksyterapii, który pomaga na rozstępy. Robią go na przykład w gabinecie Olivka, maja tam kosmetolog z 4 letnim doświadczeniem i są w pełni profesjonalni!
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 15 gru 2016, o 11:19

Ja od zawsze na rozstępy i blizny stosuję specjalny krem na blizny. Szybko się wchłania a efekty są bardzo zadowalające. Spróbuj! Może Tobie też pomoże
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 14 lut 2017, o 14:39

Ogólnie to leczenie laserem wydaje się tym rodzajem interwencji, który jest najtrwalszy - ale są różne rodzaje laserów - np. excimerowe (http://www.consultronix.pl/oferta/prod/teneo-317), femtosekundowe itd. a chirurgia frakcyjna - na pewno leczy rozstępy a refrakcyjna to się czymś różnią?
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 19 lut 2017, o 21:19

Czasem bardzo pomagaja zabiegi laserem. Zerknij na oferte Holistic Clinic http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/laseroterapia . Ja chodziałm tam na laser na blizny i pomogło. Rozstępy to też w sumie blizny więc jest duża szansa, że da się je usunąć skutecznie za pomoca lasera.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 21 lut 2017, o 13:14

Na stare rozstępy to już chyba nic nie pomoże.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 4 mar 2017, o 18:35

Całkowicie się ich pozbyć to raczej nie bardzo się da, ale zawsze można stosować kremy itd, żeby trochę zmniejszych ich widoczność. Osobiscie polecam bio oil - https://www.zaufane-apteki.pl/bio-oil-6 ... 179.p.html .
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 5 mar 2017, o 10:44

Mniej tłustego i słodyczy, a więcej ruchu :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 24 paź 2017, o 12:07

Niestety ciężko walczyć z rozstępami. Dla mnie kremy nie działają. Najgorzej jest po ciąży - rozstępów nagle przybyło, co robić? Poczytajcie o laserowym usuwaniu rozstępów, taki zabieg wykonują między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Dysponują nowoczesnym laserem ResurFX. Aby efekty były jak najlepsze, powinno się wykonać serię 3-5 zabiegów. Myślę, że warto spróbować. Efekty szybko przyjdą.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 18 lis 2017, o 10:36

ja maiłam własnie zabieg w klinice https://www.mediartinstytut.pl/ najpierw robiłam go właśnie na rozstępy,potem cellulit. Ale moje rozstępy juz po pierwszym zabiegu były mnie widoczne, moje ciało naprawdę wygląda teraz pięknie :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 22 lut 2018, o 13:47

Wspaniałą stroną dotyczącą blizn i walką z nimi jest http://wszystkoobliznach.pl/. Można tam znaleźć sposoby na blizny po trądziku, po cesarskim cięciu, a także po oparzeniach i wszelkiego rodzaju operacjach. Myślę, że każdy na swoim ciele ma jakieś znaki, więc warto wiedzieć, że taka strona istnieje i może pomóc nam w zniwelowaniu widoczności blizn małych i dużych.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 1 mar 2018, o 16:27

Jak macie problem z rozstępami koniecznie spróbujcie bio-oil , ja po urodzeniu syna też miałam to paskudztwo na piersiach i udach ale teraz po prawie 3 miesiącach stosowania tego olejku są prawie niewidoczne, już teraz wiem że śmiało mogę wyjść w sezonie na plażę i nikt tego nie zauważy
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 16 mar 2018, o 18:27

Nie zgodzę się z Tobą. Nie trzeba od razu decydować się na zabieg z wykorzystaniem lasera, bo stosując odpowiednie kosmetyki można znacznie zmniejszyć widoczność rozstępów. Ja, w czasie ciąży zaczęłam stosować preparaty z serii Sexi Mama od Bielendy (używam ich do dziś, bo świetnie uelastyczniają skórę i ujędrniają ją).
Konto usunięte

Powrót do Off topic