Teraz jest 17 paź 2017, o 02:02
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Najładniejsze polskie miasto

Chcesz przeprowadzić ankietę związaną z branżą turystyczną? Interesuje Cię ranking najpiękniejszych polskich miast? Zapraszamy!

Najładniejsze polskie miasto

Ankieta wygasła 30 gru 2009, o 12:49

1. Kraków
7
37%
2. Lublin
2
11%
3. Toruń
0
Brak głosów
4. Zakopane
2
11%
5. Wrocław
1
5%
6. Kazimierz Dolny
1
5%
7. Poznań
3
16%
8. Gdańsk
1
5%
9. Sczecin
1
5%
10. Łódź
1
5%

Liczba głosów : 19

Re: Najładniejsze polskie miasto

Postprzez damiankowalik » 18 sty 2017, o 16:15

Ja natomiast parę dni temu zwiedzałem Katowice i muszę przyznać, że to miasto ma to "coś" ;) Druga sprawa, że autor tego artykułu: http://hobbystyczna.pl/zwiedzanie-katowic/ naprawdę się postarał i pomógł mi w zwiedzaniu :)
damiankowalik

Postprzez Grechu66 » 31 sty 2017, o 17:59

No Katowice to super miasto.
Grechu66

Postprzez Gnorory » 1 lut 2017, o 09:27

Katowice są fajne, ale nie sa najpiękniejsze... Kraków jest ładny ale tylko na starówce, reszta miasta jest ponura i brzydka. Moim typem jest Rzeszów lub Poznań
Gnorory

Postprzez Madelaine » 28 lut 2017, o 15:21

Mi się jakis czas temu bardzo podobało w Krakowie. Piękne miasto. Architektura nie została zburzona podczas wojny tak wiec prezentuje się moim zdaniem o wiele ładniej od Warszawy.
Nie jest również tak drogo jak niektórzy piszą....
Jest opcja niedrogiego zarezerwowania sobie noclegów. Na przykład można wynajać sobie mieszkanie w centrum Krakowa: http://www.sunandsnow.pl/index.php W cenie pokoju w hotelu. A przecież takie mieszkanie pomieści więcej niz dwie osoby. dodatkowo macie do dyspozycji kuchnię.
Madelaine

Postprzez Zevols » 20 mar 2017, o 11:57

Kraków nie jest aż taki ładnym miastem jak dla mnie. Wgl tam jest jakieś zatrute powietrze i wszyscy chodzą w maskach. Mi się bardzo podoba Poznań, te miasto jest bardzo wciągające wiele jest ciekawych budynków oraz cała infrastruktura tego miasta jest na wysokim poziomie. Między innymi na ulicy Półwiejskiej jest bardzo fajny deptak oraz fajne skwery na których można posiedzieć daje to taki fajny klimat temu miastu. Powiem wam, że tutaj w Poznaniu jest co robić i będąc wiele razy w Krakowie i tak Poznań według mnie wygrał te starcie. A wy co myślicie o Poznaniu ? Bo wszyscy tak się zachwycają tym Krakowem.
Zevols

Postprzez pasjamoto » 27 mar 2017, o 11:24

Popieram Katowice i Wrocław. W ten weekend wyjechałem z Żoną na zwiedzanie tych dwóch miast. Weekend to za mało. Sam Wrocław to chyba z dwa tygodnie zająłby. W piątek wyjazd pociągiem, później wynajem samochodu w Katowicach i w sobotę do Wrocławia. Wszystko na jednej nodze a i tak zobaczyliśmy krople w morzu. Mimo, że wiosna i lato jeszcze nie jest w pełni, miasta i tak wyjątkowe. Jednak do pełnego uroku polecam zwiedzanie rozpocząć w maju. Wyjątkowe miasta. Na północnym-wschodzie godny polecenia Białystok.
pasjamoto

Postprzez damiankowalik » 19 kwi 2017, o 12:56

Również bardzo podobają mi się Katowice: http://mariacka13.pl/warto-zobaczyc
Zresztą te miasto zrobiło niesamowity przeskok względem poprzednich lat gdzie faktycznie wyglądało paskudnie - ale teraz naprawdę jest o wiele lepiej niż kiedyś :)
damiankowalik

Postprzez kasiapanek » 28 cze 2017, o 10:01

Każde miasto ma coś wyjątkowego w sobie :) mi bardzo przypadł do gustu Poznań i Wrocław :)
kasiapanek

Poprzednia strona

Powrót do Ankiety i rankingi