Teraz jest 17 paź 2017, o 02:02
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Nocleg Poznań

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Nocleg Poznań

Postprzez emmaqq » 31 lip 2016, o 18:08

Pomysłów w tym roku na wakacje mieliśmy bardzo dużo, ale doszliśmy do wniosku, ze wybierzemy Poznań. To piękne Polskie miasto w którym jest co zwiedzać. Szukaliśmy taniego noclegu i wtedy ktoś polecił nam ten http://www.bythewayhostel.pl/ na Grodziskiej 117. Pokoje ładnie wyposażone, mili ludzi obsługują wieć dobrze trafiliśmy.
emmaqq

Postprzez celka139 » 16 wrz 2016, o 20:12

Na nocleg w Poznaniu mogę Wam polecić apartamenty, które znajdują się w centrum Poznania oraz na Starym Mieście: http://www.capitalapart.pl/poznan_apartamenty . Są to apartamenty, ale są to apartamenty w niskiej cenie. Poza tym są o wiele wygodniejsze niż pokoje w hotelu, które są małe i ciasne. Do tego do dyspozycji jest parking i Internet.
celka139

Postprzez Aza » 17 paź 2016, o 21:53

Gdy studiowałam zaocznie w Poznaniu zawsze zatrzymywałam się Art Hostel. Już na samym wstępie za okazaniem legitymacji miałam upust 10% co miało dla mnie wówczas duże znaczenie. Nocleg atrakcyjny cenowo, dobra lokalizacja w samym centrum Poznania stanowiło dla mnie duże udogodnienie. Zawsze miałam blisko na uczelnie jak również na stary Rynek gdzie często spotykaliśmy się z ekipą z roku. Pokoje przytulne i czyste, czułam się komfortowo, była cisza i spokój więc można było się i pouczyć w spokoju. Jedzenie (korzystałam ze śniadań) bardzo dobre.
Aza

Postprzez agnieshka » 5 sty 2017, o 18:21

Z poznańskich miejsc noclegowych polecam Art- Hostel. Bardzo przyjemne miejsce- przytulne pokoje i atrakcyjne ceny. Hostel znajduje się niemal w samym centrum Poznania, więc z łatwością można dotrzeć do najciekawszych miejsc godnych zwiedzania. Dużym plusem jest to, że hostel jest przystosowany również dla większych grup- nawet 8osobowych.
agnieshka

Postprzez jacko » 6 lut 2017, o 10:15

jeżeli ktoś chce głównie pozwiedzać, to polecałbym http://www.noclegi-drzemka.pl, blisko i do poznania, i do bydgoszczy i inowrocławia, można za jednym razem obskoczyć dużo zabytków i innych ciekawych miejsc, osobiście polecam tężnie, super sprawa :D
jacko

Postprzez Zevols » 20 mar 2017, o 12:22

Tanio i wygodnie jest w Hostelu Soda w Poznaniu praktycznie w centrum masz takowego. Byłem tam i jest mega super jeśli chcesz pozwiedzać to masz za tanie pieniądze wszystko co potrzeba w hostelu lokacje masz bardzo dobrą i na spokojnie sobie wszystko zwiedzisz a Poznań pod tym względem jest super.
Zevols

Poprzednia strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI