Teraz jest 21 paź 2017, o 03:15
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

hotel rzeszów nowy

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Re: hotel rzeszów nowy

Postprzez DKopacz » 27 kwi 2015, o 15:28

Jak dla mnie to nie ma lepszego niż hotel w Białobrzegach.Rewelacyjne ceny i wiele atrakcji.
DKopacz

Postprzez adamk76 » 27 kwi 2015, o 18:51

Tylko gdzie Białobrzegi, a gdzie Rzeszów... Nieporozumienie jakieś :roll:
adamk76

Postprzez ogrodnik » 4 sie 2015, o 15:18

Blisko centrum Rzeszowa jest bardzo przyjemny Hotel Hetman szczególnie wart polecenia ze względu na restaurację hotelową - przepyszne dania w niewygórowanej cenie
ogrodnik

Postprzez adamk76 » 4 sie 2015, o 18:45

A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:)
Jeśli tak, zapraszam do udziału http://www.plan4fun.pl/konkursy/2015/15
adamk76

Postprzez Pravall » 13 sie 2015, o 09:39

Nowy, ale pewnie wyglądający jak nowy to hotel Ferdynand. Byłem tam raz, ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze tam wrócę. Byłem w Rzeszowie w sprawach zawodowych, jednak również dla turystów jest to dobry obiekt. Zapłaciłem za hotel z góry na etapie rezerwacji, dzięki czemu uzyskałem rabat :) Warunki w hotelu są bardzo dobre, wysoki standard i miła obsługa. Wyniosłem pozytywne wrażenie z Ferdynanda :)
Pravall

Postprzez Zabawoowa23 » 28 gru 2016, o 11:58

Rzeszów słynie z dobrych miejsc do wypoczynku. Nocowałam już na Podkarpaciu w wielu fajnych miejscach, ale ostatnio najbardziej do gustu przypadł mi http://www.imperiumrzeszow.pl. Jest położony kilka km od Rzeszowa - w Świlczy, co sprawia że nie ma tego całego miejskiego zgiełku. Wybieram się z synkiem na kilka dni w pierwszym tygodniu zimowych ferii, więc jeśli jakaś mama z dziećmi też się zdecyduje to super, będzie z kim spędzać czas.
Zabawoowa23

Postprzez kasiapanek » 28 cze 2017, o 09:55

W kilka razy już nocowałam w hostelach w Rzeszowie, ale nocleg w Dwa Bratanki - Rzeszów jakoś szczególnie utkwił mi w pamięci http://www.dwabratanki.pl/tani-nocleg-w-rzeszowie.html . Pewnie dlatego, że tamtejsza kuchnia przypadła mi do gustu, polsko - węgierska, ale i cena też jak najbardziej :)
kasiapanek

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o hotelach na świecie