Teraz jest 21 paź 2017, o 03:19
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Hotele, pensjonaty, domki godne polecenia

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Re: Hotele, pensjonaty, domki godne polecenia

Postprzez balbinka1 » 24 cze 2016, o 13:07

do ostatnich wakacji zawsze jeździliśmy do ustki i chwalilismy tamtejsze hotele..wszystko zmienilo się od naszego ostatniego zeszłorocznego pobytu w Gąskach. Wynajęliśmy sobie domek w ośrodku rekreacyjnym "Aga" http://www.osrodek-aga.pl/ i muszę przyznać, że komfort, kameralny klimat i niewielka cena nas powaliły na kolana. Do tego 20 metrów do morza, w ośrodku oddzielne SPA.. coś pięknego! Najlepsze wakacje ever, za rok tam wracamy!
balbinka1

Postprzez Domasz34 » 27 cze 2016, o 12:04

Polecam hotel główny w Trójmieście :)
Domasz34

Postprzez Gajatap » 23 sie 2016, o 16:48

Jak dla mnie mistrzem jest Best Western Efekt Express :D Byliśmy grupą ponad 70 osób (konferencja), ludzie pozytywnie nieogarnięci, tak bym nas określiła, taka branża :P a ekipa z hotelu wszystko tak ogarniała, że nie było się o co martwić. A hotel ogółem też super, wysoki standard to widać jak się tylko próg przekroczy, pokoje mega, jedzenie no wysmienite, muszę jeszcze tam wrócić tak po prostu na jakieś zwiedzanie Krakowa czy coś :D
Gajatap

Postprzez natalia_pawlowska » 24 wrz 2016, o 17:28

Zdecydowanie warto wspomnieć Hotel Malinowski w Gliwicach http://www.hotelmalinowski.pl/pokoje.html Pokoje są bardzo przestronne, fajnie urządzone. Super na weekendowy nocleg z rodziną :)
natalia_pawlowska

Postprzez annette » 11 paź 2016, o 02:03

Ja byłam bardzo zadowolona z pobytu w Best Western Premier w Krakowie. Do tej pory nocowałam w nim dwa razy i jeśli jeszcze kiedyś będę wybierać się do grodu Kraka, to pewnie zamelduję się w nim po raz kolejny ;) Wysoki standard, pokoje przytulne, no i pyszne jedzonko ;) Obsługa również bardzo miła i pomocna.
annette

Postprzez Pravall » 11 paź 2016, o 02:10

Z mojej strony mogę polecić hotel Abidar w Ciechocinku. Jeszcze nigdzie nie spotkałem się z tak rodzinną, miłą atmosferą. Właściciele sa wspaniali, bardzo zyczliwi, zawsze mają czas żeby chwilkę porozmawiać, czy napić się kawki. Personel równiez bardzo miły. Poza tym bardzo czysto i schludnie i mają także bogatą ofertę zabiegów spa.
Pravall

Postprzez mandin » 4 gru 2016, o 02:01

Ja polecam domek abel nad jeziorem www.kaszuby-domek.pl
mandin

Postprzez Gajatap » 12 gru 2016, o 11:54

Ja moge wszsytkim polecić aparthotel neptun w gdańsku. Ma świetną lokalizację w centrum starego miasta, a jak pogoda nie dopisuje można skorzystać z zabiegów w spa
Gajatap

Postprzez Majkel » 10 lip 2017, o 21:45

Dobra, ja mam pytanie z trochę innej beczki.. Mianowicie planuję na szybko zorganizować sobie wakacje początkiem września i szczerze mówiąc waham się pomiędzy domkami a pensjonatem.. W zeszłym roku byliśmy w domkach, ale z drugiej strony wpadłem ostatnio na artykuł na ten temat na NG http://www.national-geographic.pl/blogi/porady/domki-campingowe-czy-pensjonat-nad-morzem, zacząłem to analizować i teraz już zupełnie nie mam pomysłu.. Tam zwracają uwagę na parę plusów opcji pensjonatu, dodatkowo to takie plusy, które mnie całkiem przekonują.. Choć swoboda całkiem nie ta w pensjonacie.. W sumie to dobry temat pod dyskusję. ;)
Majkel

Postprzez kamyki_80 » 18 lip 2017, o 10:32

ja polecam wypoczynek za granica nie w polsce :) głównie chodzi tu o cenę i pewną pogodę;)
kamyki_80

Postprzez turystycznie » 18 lip 2017, o 13:37

kamyki_80 napisał(a):ja polecam wypoczynek za granica nie w polsce :) głównie chodzi tu o cenę i pewną pogodę;)

Nie zależy mi na pogodzie, a ceny w Polsce jednak nadal niższe.
turystycznie

Postprzez Anetka90 » 27 lip 2017, o 22:20

Jeśli szukacie jakiegoś fajnego miejsca na nocleg to polecam hotel w pałacu http://www.zamek-gniew.pl/ Bardzo klimatyczne miejsce, do którego można trafić podróżując szlakiem polskich krzyżaków, na romantyczny wieczór we dwoje lub spedzić aktywnie czas z rodzina. Przepiekne miejsce do ktorego wracamy co jakiś czas!
Anetka90

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o hotelach na świecie