Teraz jest 16 paź 2017, o 23:57
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

gdzie na wakacje życia ?

Masz pytanie dotyczące turystyki lub serwisu nocowanie.pl, które nie pasuje do innego działu? Wejdź tutaj!

Re: gdzie na wakacje życia ?

Postprzez luzaczek » 21 cze 2016, o 10:58

Najlepsze wakacje? Portugalia. Miesięczna wyprawa, która kosztowała mnie nieco ponad 3 tysiące, była wyprawą życia. Nie tylko zwiedzanie wypełniało nam czas. Wspaniale zintegrowaliśmy się z miejscową ludnością, coś niesamowitego, jak portugalczycy są życzliwi.
luzaczek

Postprzez quandoo » 29 cze 2016, o 14:32

moim marzeniem i żony są Nowa Zelandia (na pierwszym miejscu) i Malediwy (na drugim) - ewentualnie podróż do okoła świata z plecakami, ale na razie nie możemy sobie na takie szaleństwo pozwolić ;) małe dzieci i praca, z której nie możemy zrezygnować ani zrobić sobie przerwy :) szczególnie Nowa Zelandia to wyjątkowo egzotyczny w porównaniu do Polski kraj - góry, ocean, jeziora, niespotykana nigdzie indziej na świecie fauna i flora, także pokolonialne zabytki, jak ktoś lubi :) ahh rozmarzyłem się :)
quandoo

Postprzez Marcin37 » 29 lip 2016, o 23:38

Polecam Grację. Czysta plaża i woda. Bardzo smaczna kuchnia :)
Marcin37

Postprzez Andrzej22 » 30 lip 2016, o 11:53

Bardzo chciałbym zwiedzić Madagaskar. Madagaskar jest czwartą co do wielkości wyspą na świecie i ma piękną przyrodę :)
Andrzej22

Postprzez HaloRent » 1 sie 2016, o 00:15

Wakacje życia, to wakacje o których marzymy od dawna. Tak więc powinna to być sprawa indywidualna. Jeden chce zobaczyć Syberię, a drugi Ibizę ;)
HaloRent

Postprzez zaron » 3 sie 2016, o 11:59

Oj, mam mnóstwo pomysłów. Na pewno Kuba, Tajlandia, Indie i kilka innych kierunków.'
Ale to dopiero jak dzieci będą trochę większe - na razie nie ma o tym mowy.
Głównie skupiamy się na Europie i ogólnie bliskich kierunkach.
W tym roku zrobimy jeszcze Turcję - to już zarezerwowane, bardzo dobra okazja na Travelplanet.
A kupujemy przez agenta przede wszystkim dlatego, że dają w cenie ubezpieczenie od bankructwa BP.
Kupujesz bezpośrednio i ktoś upadnie to jesteście w ciemnej...
zaron

Postprzez martausiak85 » 3 sie 2016, o 12:12

deuak napisał(a):Do Meksyku :lol:

Zgadzam się. Meksyk to na pewno przygoda :D.

Myślę że Bali albo Malediwy. Choć z opowieści słyszałam że to raczej dla leniwych wyjazd ;)
martausiak85

Postprzez Kdudek72 » 22 wrz 2016, o 10:20

może podróż autostopem:)
Kdudek72

Postprzez Oliwa » 7 paź 2016, o 05:16

Wybierz się choć raz na wycieczkę z firmą www.travel-concierge.com.pl a gwarantuję Ci, że co roku będziesz z nimi jeździć :)
Oliwa

Postprzez kurak » 7 paź 2016, o 16:45

Ja bardzo bym chciał kiedyś pojechać do chin... :o
kurak

Postprzez Aneta31 » 23 paź 2016, o 20:48

Ja jednak wolałabym wybrać Kubę, bo kraj ten wydaje mi się na tyle egzotycznym, a zarazem tak odmiennym od naszego, że naprawdę chciałabym go poznać. Bądź co bądź, nawet udało mi się znaleźć ciekawą ofertę, związaną z tym miejscem w http://www.globtourist.com/czartery-jachtow-kuba.html i powiem szczerze, że jeżeli tylko będę miała taką możliwość na pewno z niej skorzystam.
Aneta31

Postprzez monimm82 » 18 cze 2017, o 11:28

Myślę, podobnie jak niektórzy. Chyba Japonia będzie takim kierunkiem. Jest to przepiękny kraj, bogaty technologicznie, więc będzie tam co zwiedzać... Jednak na pewno należy się należycie przygotować przed taką podróżą. Artykuł Jerzego Ciszewskiego na pewno świetnie was przygotuje przed taką podróżą :) http://publicrelations.pl/jak-podrozowa ... zewskiego/
monimm82

Postprzez aliczka » 11 sie 2017, o 13:15

A może wyprawa do Peru? To jeden z tych kierunków, który naprawdę mogę polecić. Kraj jest tak różnorodny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jest Ocean, są pustynie i amazońska dżungla...chociaż dla mnie największym przeżyciem był trekking w Andach :) Jeśli szukasz sprawdzonej agencji podróżniczo-trekkingowej to polecam http://www.adventure24.pl/ Wszystko dopięte było na ostatni guzik i o nic nie musiałam się martwić :)
aliczka

Postprzez Eleni88 » 29 wrz 2017, o 17:28

Ja powiem Wam szczerze, że odkąd pamiętam, marzę o wyprawie do Chin. Drugim państwem, którym na pewno chciałabym zobaczyć, także nieco egzotycznym jest Maroko. Nawet jakiś czas temu znalazłam ciekawą ofertę wakacyjną w Exim Tours http://eximtours.pl/nasze-kierunki/7/maroko i generalnie bardzo poważnie zastanawiam się, czy z niej nie skorzystać. Może ktoś z Was był w Maroko i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Co obowiązkowo należy tam zobaczyć?
Eleni88

Poprzednia strona

Powrót do Pytania