Teraz jest 19 paź 2017, o 13:06
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Japonia - Rainbow

W tym dziale możesz wyrazić swoje zdanie na temat biur podróży.

Japonia - Rainbow

Postprzez ludmilla » 21 sty 2015, o 12:42

Hej planuję sprawić sobie na 35 urodziny prezent w postaci wycieczki do Japonii na wiosnę - przełom marca i kwietnia (te kwitnące wiśnie! <3). Przeglądając oferty biur podróży chyba najbardziej do gustu przypadła mi oferta Rainbow Tour (12 dni) zwłaszcza, że już podróżowałam z tym biurem i zawsze byłam zadowolona. Program jest ciekawy, termin dogodny tylko...cena. Zakładałam, że zmieszczę się spokojnie w 10 tyś, a cena jaką podali mi w biurze wyniosła prawie 12 tyś (po rabacie -10% z kartą stałego klienta i w ofercie first minute)...

No i tu moje pytania do Was - czy ktoś był już na tej wycieczce (Japonia - w krainie gejsz i samurajów) i jeśli tak to jakie są wasze opinie (czy warto za tą cenę). A może ktoś poleci inne biuro z podobna ofertą tylko trochę taniej? Dodam, że raczej nie biorę pod uwagę zorganizowania sobie wycieczki indywidualnie (nigdy czegoś takiego nie organizowałam, do tego leciałabym sama - mąż nie może, a moja jedyna znajoma w Japonii mogłaby spędzić ze mną góra 3 dni, a ja kocham zwiedzać i chce zobaczyć jak najwięcej :P )

Czekam na wszystkie wasze rady, uwagi i opinie :)
ludmilla

Re: Japonia - Rainbow

Postprzez bibliotekarka11 » 12 lut 2015, o 10:31

Byłam na wycieczce z Rainbow, natomiast nie byłam w Japonii. Nie miałam żadnych wpadek z tym biurem, ale znajomi już tak, więc różnie o bywa. A do Japonii sama bym się z przyjemnością wybrała.
bibliotekarka11

Postprzez ludmilla » 18 lut 2015, o 12:34

Nie no ja tez już kilka razy korzystałam z biura i było ok, oczywiście zdarzały się drobne niedoskonałości (np kapiąca z klimatyzacji w autokarze woda, głośne toalety czy nawet kradzież autokaru z bagażami - na szczęście nie naszego tylko drugiej grupy wycieczki). Bardziej mi chodzi o program itp. :)
ludmilla

Postprzez biszop » 18 lut 2015, o 14:54

Jak się coś uda to napisz proszę czy były jakieś problemy, o czym należy pamiętać i jak wygląda cały proces.
biszop

Postprzez CzystaMoc » 26 lut 2016, o 12:13

ludmila jeśli jesteś jeszcze na forum to odezwij się proszę też zastanawiam się nad Japonią - tzn. na pewno tam polecę, tylko jeszcze nie w tym roku ;p i jestem ciekawa jak się udał wypad :D Może ktoś inny był z biurem w Japonii?
CzystaMoc

Postprzez Tramp » 3 mar 2016, o 23:34

Ja byłem. Raz z właśnie tym biurem, potem już na własną rękę. I w zasadzie z biurem nie było tak źle, choć faktycznie można by znaleźć rzeczy, do których można się przyczepić - choćby problemy z klimatyzacją. No ale to i tak pikuś ;)
Tramp

Postprzez aniaola37 » 18 cze 2017, o 11:05

Japonia to super kierunek na wakacje życia :D Jednak przed taką wycieczką trzeba się świetnie przygotować, wiele poczytać o tym kraju. Przecież to całkiem inna kultura. Poczytajcie sobie bardzo praktyczny przewodnik o tym jak podróżować po Japonii http://publicrelations.pl/jak-podrozowa ... zewskiego/ . Trzeba być na wszystko przygotowanym.
aniaola37

Postprzez motyka » 27 cze 2017, o 16:08

Widzę, że trafiłaś na ten ciekawy artykuł: http://publicrelations.pl/jak-podrozowa ... zewskiego/:) Mnie również marzy się podróż w tamte, egzotyczne rejony, a zawczasu warto poczytać nieco o kulturze wschodniej. Ten przewodnik będzie świetnym źródłem wiedzy :)
motyka

Postprzez GrimPis21 » 18 lip 2017, o 08:17

Polecam wypad na prawdę ciekawy zakątek świata tam jest zupełnie inaczej niż u nas w Europie warto się przejechać chociażby zobaczyć jak tam wygląda życie mnie zawsze to ciekawiło i powiem szczerze że nie żałuje że pojechałem
GrimPis21

Postprzez traperka » 4 paź 2017, o 14:10

Znacie biuro, które organizuje wycieczki do Japonii w dobrej cenie, do tego żeby było sprawdzone?:)
traperka

Powrót do Biura podróży - opinie