Teraz jest 18 paź 2017, o 09:32
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Gdzie we wrześniu?

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Gdzie we wrześniu?

Postprzez stopcia » 4 wrz 2017, o 21:08

Wrzesień to najlepszy miesiąc na żeglowanie na Adriatyku :) właśnie w tym miesiącu najwięcej osób decyduje się na czartery jachtów w Chorwacji. Ja również polecam taką formę wypoczynku. Na jednej wyprawie można bardzo wiele zwiedzić, zobaczyć. Dla tego kto kocha morze będzie idealnie.
stopcia

Postprzez Madelaine » 6 wrz 2017, o 12:50

Wprawdzie wrzesień nie jest miesiacem odpowiednim na planowanie wypoczynku na plaży, ale.... warto jest zaplanować sobie w tym czasie zwiedzanie. Jest chłodniej a w letnim upale niewygodnie się zwiedza i spaceruje. Poza tym ceny są zazwyczaj o wiele niższe no i jest mniejszy nawał turystów ( szczególnie w turystycznych miastach Polski....).

Proponuję Zakopane i wypad nad Morskie Oko
http://szerokiej-drogi.pl/dwa-w-jednym- ... rskie-oko/

Można w spokoju cieszyć się widokami :)
Madelaine

Postprzez Samulla » 2 paź 2017, o 14:52

Do Indonezji np ;) Tutaj http://magicznaindonezja.pl/ sobie poczytajcie . Mi się mega marzy taki wyjazd. Jak przeglądam zdjecia to aż się można rozpłynąć w marzeniach... W tym roku urlopu mialam tylko kilka dni, ale może w przyszłym roku uda się własnie pojechać gdzies dalej i na dłużej. Byłoby cudowanie :)
Samulla

Postprzez Pravall » 10 paź 2017, o 22:03

Każda pora jest dobra, żeby odwiedzić Kraków :) Mnie się udało trafić w tym roku na dobrą pogodę, no i na świetny hotel panorama :) Kameralny, niedrogi, z bardzo dobrą obsługą i świetnymi warunkami.
Pravall

Poprzednia strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI