Teraz jest 23 paź 2017, o 19:03
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Najlepszy hotel

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Re: Najlepszy hotel

Postprzez damiankowalik » 18 wrz 2017, o 15:22

Generalnie jest teraz coraz więcej hoteli, które naprawdę zaskakują gości pięknym designem i doskonałą obsługą. Ja sam mógłbym wymienić kilkanaście hoteli, w których zostałem ugoszczony naprawdę zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Ale chciałem zwrócić uwagę na kilka kwestii, które szczególnie mnie ujęły w niektórych miejscach:
- dodatkowe prezenty dla gości - w jednym ateńskim hotelu dostałem mini zestaw lokalnych przysmaków, który był zapakowany w stylowe drewniane opakowanie
- w jednym ustrońskim hotelu w każdym pokoju znajdował się oczyszczacz powietrza, ponieważ zimą utrzymywał się straszmy smog w dzielnicy uzdrowiskowej i właściciel hotelu chciał poprawić jakość powietrza w hotelu.
- dodatkowe zniżki po powrocie. Raz dostałem nawet 40% zniżki na nocleg w dowolnym hotelu z danej sieci. Oczywiście skorzystałem z rabatu;)
damiankowalik

Postprzez albinoska » 1 paź 2017, o 23:28

Dla mnie jednym z najlepszych hotel był krakowski hotel Panorama. Bardzo podobał mi się pokój, ładnie urządzony, komfortowy, z możliwością dostawienia łóżeczka dla dziecka. Świetne wrażenie zrobiła na mnie też kawiarnia i serwowana tam pyszna kawa. Obsługa była bardzo miła i uczynna. Same zalety :)
albinoska

Postprzez Pravall » 10 paź 2017, o 22:12

Ja też bardzo lubię ten hotel :) A do tej listy chętnie dopiszę jeszcze Pałac Wiśniewski w Piekarach Śląskich. Robiliśmy tam konferencję ostatnio. Bardzo dobrze wyposażony hotel w niskiej cenie.
Pravall

Postprzez Szymon0793 » 11 paź 2017, o 17:37

Najlepszy hotel? hmm... Klimek w Muszynie :) Zabrałem tam żonę z okazji rocznicy i była zachwycona! Mają tam sporo zabiegów SPA, z których nie omieszkalismy skorzystać, a do tego fajna okolica, można pospacerować po górach i odetchnąć świeżym powietrzem
Szymon0793

Postprzez marysia86 » 19 paź 2017, o 12:18

Hej,
osobiście chciałbym polecić cudowny hotel Jelenia Struga w Karkonoszach. Zobaczcie ich ofertę http://www.jeleniastruga.pl/ posiada fachową obsługę hotelową, serwuje przepyszne dania oraz zapewnia komfortowy wypoczynek. Bliskość gór i potoków pozwala na wyjątkowy relaks! Udaje się tam dwa razy do roku i polecam wszystkim!!
marysia86

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o hotelach na świecie