Teraz jest 19 cze 2018, o 21:46
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Jakie polecacie noclegi nad morzem?

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Jakie polecacie noclegi nad morzem?

Postprzez Konto usunięte » 4 wrz 2017, o 15:59

No nad morzem to przede wszystkim warto odwiedzić Gdynię :) Nowoczesne, kolorowe miasto z wieloma atrakcjami. A ja osobiście polecałbym z własnych doswiadczeń Hotel Nadmorski. Czysto, ładnie i miło :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 20 paź 2017, o 07:23

Byłam w Gdyni i faktyzcnie warto jest to miasto odwiedzić , bo wiele tam ciekawych zakątków.Jednak na wypoczynek polecam Juratę Jest o wiele ładniej, szczególnie jeśli chodzi o plażę:
Obrazek

Jest tam biały sypki piasek. Hotele tanie nie są, ale można sporo zaoszczedzić wynajmując sobie apartament. Opcję taką wybralismy rok temu i polecam. Więcej przestrzeni, większa wygoda oraz moiżliwość przyrządzania sobie kuchni. Rezerwowaliśmy na stronie, którą polecili nam znajomi. Tak wiec jak przyjechalismy na miejsce to nie zawiedliśmy się standardem.
Zerknijcie sobie tutaj:
https://www.blueapart.pl/
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 18 sty 2018, o 18:04

Nad morzem była już w kilku miejscowościach ale chyba najlepiej podobało mi się na domkach w Rusinowie. Mają dobrze wyposażone kwatery, zadbane i czyste. Do tego do dyspozycji jest plac zabaw dla dzieci i dwa baseny. Cena nie jest wygórowana, można sprawdzić na http://www.adam.jaroslawiec.pl/
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 1 mar 2018, o 15:18

Czy warto jechać do Ustki? Jakie noclegi są tam godne polecenia? Proszę o jakieś opinie.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 1 mar 2018, o 15:44

Wiele jest możliwości jeżeli chodzi o wakacje w naszym kraju. W końcu jest tak pieknie i warto zwiedzać różne zakątki naszego kraju. Chociaż też, bardzo podoba mi się nasze polskie morze. Udało mi się nawet znaleźć tutaj http://lazurowybrzeg.pl/oferta/ , tanie noclegi w których warto się zatrzymać i zwiedzać okolice.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 13 mar 2018, o 09:54

Jak planuję wakacje to szukanie noclegu zaczynam od strony meteor24.pl. Duży wybór ofert w różnych częściach Polski, także nieważne czy chce się pojechać nad mazurskie jezioro, na Wybrzeże czy w góry to się znajdzie tutaj oferty. Na plus bym zapisał to jak wyszukiwarka działa, szybko podstawia tylko dedykowane oferty, więc nie traci się dużo czasu na przegląd wszystkich.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 16 mar 2018, o 10:37

Hel, Hel! Ewentualnie Łeba :D
Konto usunięte

Poprzednia strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI