Teraz jest 11 gru 2017, o 19:18
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Problem z wagą

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Re: Problem z wagą

Postprzez Wiśnia80 » 14 mar 2017, o 15:13

Przede wszystkim wyeliminuj cukier - wszystkie napoje gazowane, słodycze i produkty, które nie powinny go mieć, a jednak mają. Dobrze jest też ograniczyć sól i pić dużo wody, o fast foodach i gotowym, paczkowanym jedzeniu już nie wspomnę. Wcale nie trzeba drakońskich diet i godzin na siłowni, żeby mieć szczupłą sylwetkę. Ja w pierwszej kolejności zamieniłem tłuszcze na okej kokosowy i cukier na ksylitol (jakoś mimo wszystko gorzka herbata mi nie smakuje). Potem odstawiłem białe pieczywo i słodycze - tutaj dobrym zamiennikiem są bakalie - nie dość, że smaczne to jeszcze bogate w składniki odżywcze :) Ważne, żeby były bez dodatku cukru, dlatego zawsze kupuję je w sprawdzonego dostawcy http://targroch.pl i dobrej cenie. Zdrowe jedzenie może być naprawdę dobre, pod warunkiem, że ma się dużo pomysłów i wie z jakich produktów korzystać ;)
Wiśnia80

Postprzez motyka » 24 mar 2017, o 16:26

Za problemy z wagą często odpowiada biały cukier. Powinno się go więc odstawić albo chociaż zastąpić zdrowszymi odpowiednikami. Dla przykładu, na rynku jest sporo produktów, które nie zawierają w sobie cukru: https://www.guiltfree.pl/pl/395-czekolada-bez-cukru . Można więc nimi objadać :)
motyka

Postprzez kalicki12 » 27 mar 2017, o 10:16

Taniec jest dobry na wszystko. Polecam treningi kilka razy w tygodniu. Tańcząc świetnie się bawisz, a przy okazji gubisz zbędne kilogramy. O tym, dlaczego warto tańczyć, poczytasz tu: http://modauroda.com.pl/tancz-na-zdrowie. Do tego zdrowa dieta i jestem pewna, że bardzo szybko zobaczysz efekty.
kalicki12

Postprzez Morik » 19 kwi 2017, o 18:03

Mając problemy z wagą warto zastosować jakąś dietę. Przy tym przyda Ci się wiedza na temat tego ile co ma kalorii. Tego dowiesz się z ich https://www.guiltfree.pl/blog/2016/05/2 ... a-herbata/ artykułu. Zajrzyj koniecznie :)
Morik

Postprzez michalsobczak » 16 maja 2017, o 11:24

Zacznij chodzić na siłownię. Waga sama zacznie spadać, nie potrzeba do tego żadnej specjalnej diety. Proponuję zastanowić się nad takim rozwiązaniem jak Energym, mają ogromny wybór zajęć fitness: http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. Na pewno szybko Ci się nie znudzi :)
michalsobczak

Postprzez jesssie » 23 maja 2017, o 12:52

ja proponuję udać się do dietetyka, który zbada w czym jest problem i pomoże z nim walczyć.
jesssie

Postprzez aszczerbik » 23 maja 2017, o 16:01

Od samych suplementów diety ciężko będzie Ci schudnąć. Ale jeśli chcesz jakiś wypróbować, to polecam Raspberry Ketone 700.
aszczerbik

Postprzez jesssie » 26 maja 2017, o 10:36

a kto powiedział, że chodzi tylko o suplementy? To jest część całej kuracji dodatkowo masz opiekę dietetyka, dopasowane diety itp.
jesssie

Postprzez Kamka » 29 maja 2017, o 20:41

Można udac się do dietetyka ale moim zdaniem warto najpierw sie przebadać. U mnie problem ze zrzuceniem wagi wynikął z rozregulowanej gospodarki hormonalnej. Jakiej diety bym nie stosowała to i tak kilogramów nie ubywało. Dopiero jak zaczęłam brac Inofem http://www.inofem.pl/co-wchodzi-w-sklad ... -inofem-2/ , który ustabilizował hormony zaczęłam chudnąć.
Kamka

Postprzez Majkel » 11 cze 2017, o 23:42

Tak jak ktoś pisał - najważniejsze to zbilansowana dieta. Ja akurat od jakiegoś czasu korzystam z diety pudełkowej i okazało się to zbawienne w sumie - mało zmartwień, bo Zdrowa Paczka za mnie wymyśla, co w danym dniu będę jadł, do tego niezłe ceny.. W sumie wychodzi podobnie niż jakbym sam sobie radzić musiał. Ogólnie polecam dość mocno. Wiadomo, że do tego trzeba dołączyć ruchu sporo, natomiast jedzenie posiłków o stałych porach zawsze jest dobrym posunięciem w tej kwestii.
Majkel

Postprzez aniaola37 » 12 cze 2017, o 16:45

Ja też miałam problem z wagą i musze przyznać, że jest to problem "wielkiej wagi" bardzo ciężko było mi się z tym uporać. Najtrudniej było ograniczyć się przy wyjsciach ze znajomymi, bo wiadomo tu jakaś cola, piwo, jak piwo to i chipsy i słodycze. A to jest najgorsze przy diecie. Jednak zmusiłam się i schudłam juz 5 kg :) Stosuje też mango afrykańskie, bardzo fajny, naturalny suplement diety. Wspiera mnie przy odchudzaniu :)
aniaola37

Postprzez Vitaa » 12 cze 2017, o 19:47

Najważniejsza jest dieta i ruch. Bez tego ani rusz.
Vitaa

Postprzez turystka13 » 18 cze 2017, o 17:29

A może warto sięgnąć po te książkę http://www.taniaksiazka.pl/zdrowe-koktajle-ewa-chodakowska-p-854875.html
Znajdziecie tu 100 przepisów na zdrowe odżywianie dla całej rodziny. Przepisy bazują na owocach i warzywach. Zachowacie wartości odżywcze a wasza waga będzie spadać. Wystarczy spojrzeć na wygląd autorki książki, by zobaczyć jaka ma świetną figurę. Oczywiście nie można zapomnieć o ćwiczeniach.
turystka13

Postprzez jesssie » 19 cze 2017, o 07:59

ja zawsze miałam problem z utrzymaniem wagi ale poszłam do dietetyka i on mi powiedział, w czym leży problem.
jesssie

Postprzez redi » 24 cze 2017, o 23:48

Kamka napisał(a):Można udac się do dietetyka ale moim zdaniem warto najpierw sie przebadać. U mnie problem ze zrzuceniem wagi wynikął z rozregulowanej gospodarki hormonalnej. Jakiej diety bym nie stosowała to i tak kilogramów nie ubywało.

To ja miałam identyczne! W głowę zachodziłam co jest, że nie mogę schudnąć pomimo diet i ćwiczeń. Całkiem przypadkiem sprawa wyszła na jaw, kiedy mój ginekolog miał urlop i przyjął mnie inny. Miałam badania kontrolne i wyszło na nich, że nie mogę stosować tabletek antykoncepcyjnych, które zażywałam już od roku. One najprawdopodobniej były przyczyną mojego tycia, bo jak z nich zrezygnowałam i przeszłam na wkładkę Levosert to w końcu waga zaczęła spadać.
redi

Postprzez jesssie » 26 cze 2017, o 09:20

ja też miałam problem z utrzymaniem prawidłowej wagi ale poszłam wreszcie do dietetyka i dowiedziałam się, gdzie leży problem i jak należy go rozwiązać.
jesssie

Postprzez mandzulia » 26 cze 2017, o 16:18

Ojj, jakie to jest ciężkie :( u mnie najgorzej jest z motywacją, mi się po prostu ćwiczyć nie chce, ale od miesiąca spadły mi 5 kg bo jeżdzę rowerkiem do pracy + jem więcej mniejszych posiłków , nie używam masła, cukru, oleju , stosuje suplementy http://therm-line.com/therm-line-forte a efekty mnie aż zaskoczyły, jeszcze długa droga mi została, ale tym razem się nie poddam
mandzulia

Postprzez marysia86 » 28 sie 2017, o 10:02

Hej,
podczas odchudzania, całkowicie usunęłam ze swoich posiłków ziemniaki, biały chleb oraz tłuste sery. Zastąpiłam to kasza, ryżem, chudym twarożkiem oraz pełnoziarnistym chlebem. Dodatkowo zaczęłam używać wielu pikantnych przypraw, bardzo polubiłam kurkumę, tutaj macie parę informacji o jej działaniu https://pieknojestwtobie.com/kurkuma-za ... lecznicze/
korzystnie wpływa na trawienie i nie tylko. W dodatku wzbogaca smak potraw polecam!!
marysia86

Postprzez fillipd4b » 28 sie 2017, o 18:25

Jeśli macie swojego problemy z wagą i chcielibyście je zakończyć to polecam zainwestować w odpowiednią bieżnię. Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości modeli to polecam, www.athleticbody.pl/najlepsze-bieznie-d ... a-ranking/ ten rewelacyjny model z prawdziwego topu - zobaczcie także na zestawienie wszystkich najlepszych bieżni na rynku !
fillipd4b

Postprzez adik356 » 9 wrz 2017, o 15:02

Mnie też ostatnio trochę przybrało się na wadze. Staram się przejść na dietę ale brak mi silnej woli i niestety się nie udaje. Martwi mnie też celulit który pojawił się na nogach. Nie wiem jak pozbyć się tego paskudztwa. Podobno bardzo skuteczne jest profesjonalne usuwanie celulitu warszawa . Korzystał ktoś z was kiedyś z takiego zabiegu?
adik356

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off topic