Teraz jest 23 paź 2017, o 18:51
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

romantyczny weekend we dwoje Zakopane

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

romantyczny weekend we dwoje Zakopane

Postprzez vesel » 18 lis 2009, o 21:13

Polecam bardzo elegancki lokal w Zakopanym http://www.popolsce.pl/oferta.php?woj=15&oferta=1003 Byłem tam z dziewczyną na weekend ale nadaję się również dla rodziny z dziećmi
vesel

Re: romantyczny weekend we dwoje Zakopane

Postprzez ania » 4 lut 2010, o 21:00

Fajne obiekty na wypad we dwoje można znaleźć na portalu www.romantycznyweekend.eu :) jest z czego wybierać:D
ania

Postprzez Student » 12 gru 2010, o 20:16

Witam
Ja stanowczo polecam Wille Gardenia.Dla Nas rewelacja.Pokoje bardzo eleganckie , nowoczesne,bardzo czyściutkie .Czuliśmy się jak w super hotelu.Na dodatek pakiet romantyczny ,przygotowany z najwyższą starannością i detalami.W tym obiekcie spędziłem pierwsza rocznice ślubu.Moja żona była po wrażeniem niespodzianki.Lokalizacja dogodna.Blisko centrum.
Pozdrawiam
Student

Postprzez Student » 12 gru 2010, o 20:18

Witam
Ja stanowczo polecam Wille Gardenia.Dla Nas rewelacja.Pokoje bardzo eleganckie , nowoczesne,bardzo czyściutkie .Czuliśmy się jak w super hotelu.Na dodatek pakiet romantyczny ,przygotowany z najwyższą starannością i detalami.W tym obiekcie spędziłem pierwsza rocznice ślubu.Moja żona była po wrażeniem niespodzianki.Lokalizacja dogodna.Blisko centrum.
Pozdrawiam
Student

Postprzez Martyna87 » 18 wrz 2012, o 13:33

Jak romantyczny weekend to tylko w Zakopanem. Polecam wyjątkowe i ekskluzywne http://www.apartamenty-zakopane.net.pl
Najfajniejszy nocleg w całych tatrach!
Martyna87

Postprzez zaron » 21 lip 2015, o 13:02

Proszę bardzo - http://www.zielonapolana.com.pl/pakiety.php Nie ma co ukrywać, że w Polsce drogo nie jest, ale tutaj akurat macie pensjonat z sauną, basenem, plażą, kortem i całym mnóstwem atrakcji. Na dokładkę piękna okolica... Tylko korzystać.
zaron

Postprzez milka » 24 sie 2015, o 13:09

Romantyczny weekend w Zakopanem? Tylko w apartamencie! Tam mamy zapewnioną prywatność. Na przykład w tym apartamencie sauna Zakopane zyskujemy dodatkowo SPA. To tym bardziej świetny pomysł na wieczór we dwoje. Kąpiel w jacuzzi w blasku świec? Proszę bardzo!
milka

Postprzez adamk76 » 25 sie 2015, o 21:32

Zimowa stolica Polski. Co roku, ściąga do Zakopanego setki tysięcy turystów- amatorów białego szaleństwa. Miasto również jest chętnie odwiedzane latem. W otoczeniu niezwykłej roślinności, w "samuśkim środyczku Tater" jest świetną bazą wypadową do wycieczek górskich. Tradycja, kultura, lokalne jedzenie tworzą klimat tego miasta. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/zakopane/318
adamk76

Postprzez turystycznie » 25 sie 2015, o 21:34

Osobiście nie przepadam.
Nie lubię tamtejszych tłumów i wszechobecnej komercji.
turystycznie

Postprzez bibliotekarka11 » 17 wrz 2015, o 08:51

Zakopane jest bardzo atrakcyjną miejscowością, więc nie ma co się dziwić, że jest tam tyle turystów. Na romantyczny weekend warto wybrać się do apartamentu Adriatyk - znajduje się w spokojnej okolicy. Standard pokojów jest też bardzo wysoki, więc na pewno spędzicie tam miło czas.
bibliotekarka11

Postprzez turystycznie » 17 wrz 2015, o 18:04

Reklama apartamentu jak nic.
Czy o to tutaj chodzi? :?
turystycznie

Postprzez adamk76 » 17 wrz 2015, o 18:36

A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:)
Jeśli tak, zapraszam do udziału http://www.plan4fun.pl/konkursy/2015/15
adamk76

Postprzez turystycznie » 17 wrz 2015, o 18:39

Hahaha...
Znów konkurs z linkiem do wiadomej strony.
Ale to jest żałosne.
turystycznie

Postprzez Gajatap » 6 sty 2017, o 18:51

Moim zdaniem nie ma co sie pchac do zapchanego Zakopanego, jak okolice sa rownie piekne i znacznie spokojniejsze. Mnie ukochany zabral na wypad do Murzasichle do hotelu Kopieniec (www.kopieniec.pl). Fajne miejsce. Nie dosc, ze widoki niesamowite to spa i restauracja sa duzym atutem. Warto pojechac, ja na pewno wroce.
Gajatap

Postprzez natalia987 » 13 lut 2017, o 12:00

Polecam wam nowy bardzo luksusowy hotel w Bukowinie Tatrzańskiej http://hotelharnas.com/. Bywałam w różnych miejscach takich jak Londyn, Dubaj, Paryż... ale tak klimatycznego hotelu w górach nie widziałam nigdy.
natalia987

Postprzez janiab » 21 lut 2017, o 15:07

Apartamenty rubinowy szmaragdowy <3. Bardzo fajne noclegi są w Musasihte
janiab

Postprzez martawrona » 23 maja 2017, o 10:00

Polecam Pensjonat Tatry, który posiada wiele specjalnych ofert. Mi udało się skorzystać z Hot deal - specjalnej oferty cenowej za noc. Pokoje są pięknie urządzone, okolica i ilość atrakcji sprawiają, że czas leci za szybko :).
martawrona

Postprzez Pravall » 1 wrz 2017, o 13:35

My byliśmy ostatnio na dolnym śląsku. tam też mozna spędzić fajnie czas :) Jakbyście szukali sprawdzonego noclegu, to polecam apartamenty Kudowa-Zdrój na ul 1 maja :)
Pravall

Powrót do POLECANE NOCLEGI