Teraz jest 14 gru 2017, o 02:42
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Sala weselna ,,Chrobry"

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Sala weselna ,,Chrobry"

Postprzez alicja343 » 29 wrz 2011, o 22:59

Niedawno gościłam w hotelu Chrobry w Pokrzywnej i mogę go serdecznie polecić. Hotel jest na uboczu więc jest tam bardzo cicho, pokoje schludne, zadbane, z telewizorem i dostępem do internetu więc nie traciłam kontaktu z rodziną i światem:) Po przejściu paru kroków obok kąpieliskaznajduje się park linowy, tam wybawiłam się za wszystkie czasy :) Okolica malownicza, zachęca do przechadzek po górach. Jeśli ktoś ceni sobie cisze i spokój oraz jak w moim wypadku aktywny urlop to serdecznie polecam ;)
alicja343

Re: Sala weselna ,,Chrobry"

Postprzez Anika123 » 8 lip 2012, o 14:38

alicja343 napisał(a):Niedawno gościłam w hotelu Chrobry w Pokrzywnej i mogę go serdecznie polecić. Hotel jest na uboczu więc jest tam bardzo cicho, pokoje schludne, zadbane, z telewizorem i dostępem do internetu więc nie traciłam kontaktu z rodziną i światem:) Po przejściu paru kroków obok kąpieliskaznajduje się park linowy, tam wybawiłam się za wszystkie czasy :) Okolica malownicza, zachęca do przechadzek po górach. Jeśli ktoś ceni sobie cisze i spokój oraz jak w moim wypadku aktywny urlop to serdecznie polecam ;)

Ja bym się z Panią nie zgodziła . Byłam w Hotelu Chrobry od 01 do 07.2012r.Hotel brudny , jedzenie okropne.W Jakuzzi woda jak zupa.Dyrektor nastawiony tylko na maksymalny zysk.
Oferta była kupiona w Grouponie . Opisana była super a nie miało to nic wspólnego z rzeczywistością.Toaleta brudna o szczotce nie wspomnę.Zasłony poobrywane,internet może dwa razy się połączyłam na cały pobyt 6 dniowy.Zgodzę się tylko co do pięknej okolicy i super Park linowy nic poza tym nie było godne uwagi.Nie polecam
Anika123

Postprzez kiki » 3 wrz 2012, o 22:21

Już gdzieś kilkakrotnie widziałam identyczny komentarz :) podejrzane:) Byłam tam w czerwcu, a niedługo wybieram się na wczasy odchudzające czy cos w tym stylu :) spa mają bardzo dobre, co do jacuzzi to zawsze miałam wodę czystą podczas całego pobytu. Właściciel miły i pomocny, nie wiedziałam gdzie iść w góry na wycieczkę i odrazu pokazał mi na mapce szlaki na kopę. Ludzie którzy nie są z okolicy to z pewnością są zadowoleni za tego typu porady. Jak ktoś przyjeżdża w obce miejsce to zawsze szuka porady żeby jak najlepiej spędzić ten czas. Jak byłam ostatnio to miałam z mężem pokój 2 osobowy z dostawką dla dziecka, w pokoju było czysto i elegancko, ręczniki i pościel przygotowane, łazienka wysprzątana i pachnąca także polecam wszystkim. Jedzenie w restauracji dobre, ale nie ma szału- pamiętajmy że to Hotel tylko 3 gwiazdkowy, więc jak na 3 gwiazdki to godny uwagi. pozdrawiam
kiki

Postprzez rafalsapijaszko » 10 wrz 2012, o 13:26

WYGODA - Tanie i komfortowe noclegi pod warszawą

Oferujemy komfortowe noclegi w zacisznym gospodarstwie, który pozwoli dobrze wypocząć podczas służbowej podróży. Znajdujemy się w pobliżu Nadarzyna, 25 km od centrum warszawy,
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Nasz obiekt jest wszechstronny. Można w nim przenocować 30 osobową grupę i zorganizować integrację firmową.
Dysponujemy : pokojami 2,3,4 osobowymi z łazienkami, oraz apartamentem z dwoma sypialniami, salonem i aneksem kuchennym.
Zapewniamy: Internet bezprzewodowy WiFi, pokoje z telewizorami, zarybiony staw (możliwość wędkowania), boisko do siatkówki, altana z murowanym grillem, miejsce na ognisko.
Kontakt: Bogusława Sapijaszko
Rozalin ul. Daniewice 11
Tel.726-240-560, 22-729-90-92
Email-sapijaszko@poczta.fm
rafalsapijaszko

Postprzez Oleksy » 26 lis 2014, o 13:05

Sala weselna Warszawa
Polecam obejrzeć salę w Hotelu Rest ul. Poznańska (Mory, 15 km od Warszawy) piekne miejsce, duża ładna sala, dobra obsługa, jest mozliwość noclegu dla gości, dla gości weselnych jest rabat 30%, na całości wychodzi całkiem spora oszczędność.

http://www.wesele-hotelrest.pl

Obrazek
Obrazek
Oleksy

Postprzez nsavicka » 2 gru 2014, o 18:12

kiki napisał(a):Już gdzieś kilkakrotnie widziałam identyczny komentarz :) podejrzane:)

Podobny do którego? Tego pochlebnego czy negatywnego?
nsavicka

Postprzez Oleksy » 27 gru 2014, o 14:16

Hotel REst ma jakieđ promocje na wesela http://www.wesele-hotelrest.pl
Piękny wystrój, piękna sala i świetna obsługa.
Oleksy

Postprzez makarena00 » 2 sty 2015, o 21:37

Mnie zastanawia, czemu wątek nosi tytuł "Sala weselna...", skoro Anika123 była w części hotelowej ;) Ale skoro o hotelach mowa to znam hotel w Białobrzegach. Cisza, spokój, gwarancja kontaktu z przyrodą. Niecałe 2h drogi od Warszawy i pół godziny do Radomia.
makarena00

Postprzez Aneta31 » 20 mar 2016, o 15:41

Moim zdaniem idealnym miejscem na wspaniałe przyjęcie weselne jest Hotel Poniatowski http://www.hotelponiatowski.pl/ . Przeglądałam ofertę tego miejsca i prezentuje się iście królewsko. Sale są pięknie urządzone i przypominają pałacowe miejsca, a dodatkowo obiekt znajduje się w pięknym miejscu i w razie potrzeby można tam zakwaterować weselników.
Aneta31

Postprzez Ramai » 29 mar 2016, o 09:37

A możecie mi powiedzieć czy istnieje możliwość okrągłych stołów
Ramai

Postprzez Marek32 » 30 mar 2016, o 00:20

Osobiście nie wiem ale myślę że taka opcja jest.
Marek32

Postprzez Spryciara » 15 gru 2016, o 12:41

Chyba jednak bardziej przekonuje mnie wynajęcie restauracji takiej jak http://www.restauracjavillafoksal.pl/. Aczkolwiek sala niczego sobie, tylko chyba nie mój klimat
Spryciara

Postprzez zaron » 13 lut 2017, o 11:51

Miejsce perfekcyjnie dopracowane, w świetnym standardzie, sami zobaczcie - http://www.hphotel.pl/imprezy-okolicznosciowe/wesela Absolutnie nie ma się czego czepiać. Porządna kuchnia, genialna aranżacja, a przynajmniej zgodna z tym, co lubimy. Najbardziej mi się jednak u nich podoba to, że wszystko jest zdecydowanie dopracowane. Pójdziecie, porozmawiacie, to zrozumiecie o czym mowa.
zaron

Postprzez magun98 » 14 lut 2017, o 12:28

No masz racje, miejsce jest ekstra.
magun98

Postprzez gosia123s » 23 lut 2017, o 11:41

byłam tam kiedyś i bardzo mi się podobało
gosia123s

Powrót do Opinie o hotelach na świecie