Teraz jest 23 paź 2017, o 02:31
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Sala weselna w Krakowie

Masz pytanie dotyczące turystyki lub serwisu nocowanie.pl, które nie pasuje do innego działu? Wejdź tutaj!

Sala weselna w Krakowie

Postprzez slontrabalski » 20 paź 2014, o 12:17

Może ktoś tutaj jest z Krakowa albo okolic? Czy możecie polecić mi dobrą salę weselną?
slontrabalski

Re: Sala weselna w Krakowie

Postprzez weremka » 20 paź 2014, o 13:13

W Krakowie w centrum znajduje się bardzo miły hotel Queen Boutique:
http://www.queenhotel.pl/wesela.html - tutaj możesz zapoznać się z ich ofertą.
Sama urządziłam tam swoje wesele ;)
Hotel raczej na organizację niewielkiej uroczystości ale za to zapewnia bardzo wysoki standard i smaczne jedzenie. Na naszym weselu barman przez całe przyjęcie robił kolorowe drinki co było prawdziwym przebojem wieczoru.
Wiele zaproszonych osób przyjeżdżało z daleka tak więc wygodne było to,że była możliwość wynajęcia pokoi dla nich.
My za to razem z mężem dostaliśmy w prezencie piękny apartament na noc poślubną :)
Obrazek
weremka

Postprzez adamk76 » 20 paź 2014, o 23:37

W okolicy to może w hotelu "Łaziska" w Czchowie? Kompleks konferencyjno-wypoczynkowy. Ma w swojej ofercie nie tylko noclegi i imprezy ale także siłownię, saunę oraz liczne inne atrakcje jak własny pub i restaurację, piłkarzyki czy bilard. Hotel znajduje się tuż nad zbiornikiem wodnym, co gwarantuje świetne widoki. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/atrakcje/hotel-laziska/3238
adamk76

Postprzez zaron » 20 kwi 2015, o 08:19

Cały spis/baza firm z okolicy - http://www.weselezklasa.pl/ Jednak salę weselną powinno się wybierać na podstawie porównania większej ilości sal, a nie pojedynczej firmy. Jeśli w taki sposób do tego podejdziecie to powinno się udać. Warto mieć kogoś z polecenia - wtedy ryzyko wtopy jest naprawdę niewielkie.
zaron

Postprzez HotelWilgaKrakow_pl » 20 kwi 2015, o 16:30

Organizując wesele w Krakowie,warto zapewnić nocleg dla swoich gości,a tak się składa że u nas znajdziecie komfortowe pokoje w dobrej lokalizacji,więc możemy pomóc,zapraszamy na www.HotelWilgaKrakow.pl
HotelWilgaKrakow_pl

Postprzez Aneta31 » 12 wrz 2015, o 20:05

Będę musiała zobaczyć te sale, bo w przyszłym roku sama wychodzę za mąż i muszę znaleźć jakieś ciekawe miejsce. Jedyną rzeczą którą mam póki co ustaloną, to to, że zagra u mnie orkiestra symfoniczna orkiestranaslub.pl. Muzycy Ci występowali u moich znajomych i stworzyli wyjątkowy klimat w czasie ślubu. Mnie też taki się marzy:).
Aneta31

Postprzez adamk76 » 12 wrz 2015, o 20:13

A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:)
Jeśli tak, zapraszam do udziału http://www.plan4fun.pl/konkursy/2015/15
adamk76

Postprzez turystka13 » 15 wrz 2015, o 15:35

Można tez zorientować się jak jest w restauracji Mekong w Krakowie. Ja bardzo lubię tę restaurację, a kuchnia jest smaczna. Moim zdaniem na wesele miejsce dobre. My bardzo lubimy ich wydanie kaczki, a ja dodatkowo owocowe desery. Dobrze że nie jestem na diecie.
turystka13

Postprzez estera » 28 lis 2015, o 16:22

Niedawno byłam na weselu w Akacjowym Dworze http://akacjowydworkrakow.pl/ i wesele było bardzo udane. Bawiło się około 120 osób, a jeszcze były luzy. Sala weselna ślicznie i z gustem przystrojona, można było skorzystać z ogrodu. Jedzenie też super. W każdym razie to bardzo ładna sala weselna w Krakowie.
estera

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 9 gru 2015, o 13:15

Skoro polecacie konkretne sale weselne w Krakowie,to moim zdaniem warto podać również ceny od osoby,to przecież bardzo istotne kryterium podczas wyboru.

www.Kociewiak-Wycinki.pl
Kociewiak-Wycinki_pl

Postprzez paulinaa89 » 9 gru 2015, o 13:35

Od siebie mogę polecić salę weselną Santorini w Trąbkach, niedaleko Wieliczki - sala jest jakieś 20 km od Krakowa. Organizują tam przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe. Sala spokojnie zmieści 250 osób, jest bardzo przestronna i estetycznie urządzona. Mają tam pokoje dla gości, klimatyzację, malowniczy ogród i całkiem spory parking. Na stronie http://santorini.org.pl możecie przejrzeć galerię.
paulinaa89

Postprzez PodKycmolem.pl » 1 kwi 2016, o 09:04

To moim zdaniem zależy tylko i wyłącznie od ceny za osobę,przecież tak na dobrą sprawę to pod Krakowem też może być drogo,prawda? To samo dotyczy innych miast ja Warszawa,Wrocław czy Poznań. Dajcie znać na jaką salę ostatecznie padł wybór.
PodKycmolem.pl

Postprzez Hodor » 1 kwi 2016, o 18:12

eDom napisał(a):Wiele osób wychodzi z założenia, że bardziej opłaca się wynająć sale weselne pod Krakowem. I jest to dobre rozwiązanie, bo czasem z takiej miejscowości jest tylko kilkanaście kilometrów do Krakowa, a sale sporo tańsze.

Tak, to często lepsze rozwiązanie. Kraków przecież ma w "sąsiedztwie" góry i inne wyjątkowe okolice.
Hodor

Postprzez zaron » 19 paź 2016, o 15:15

Sale weselną macie również tutaj - http://www.chocholowydwor.pl
Najlepiej sprawdzić samodzielnie na miejscu, tam ocenić jak to wygląda od środka, sprawdzić kuchnię.
Akurat lokal weselny należy oceniać na wielu podstawach.
zaron

Postprzez Gajatap » 25 paź 2016, o 12:20

Fajnym miejscem jest Best Western Premier. Mogą pomieścić bardzo wielu gości, więc mogłam zrobić tam swoje wesele, które dobijało prawie 180 gości. Bardzo przestronna sala, smaczne jedzenie i ciasta, żadnych większych przeszkód organizacyjnych. Fajną opcją jest także apartament, którzy Nowożeńcy dostają w gratisie. ;) Wykupiłam także swoim gościom noclegi w tym samym hotelu, gdzie było przyjęcie, dlatego mogliśmy liczyć na korzystny rabat.
Gajatap

Postprzez Piotrek » 5 lis 2016, o 08:46

w Krakowie byłem na weselu siostry. organizowała je w hotelu QHotel PLUS Kraków i było na prawdę mega. wysoka jakość super sala i świetna lokalizacja. trafili w dziesiątkę z miejscem :)
Piotrek

Postprzez michał88 » 27 lis 2016, o 20:06

Polecam Ci stronę https://wesele123.pl gdzie organizują wesela więc na pewno u nich znajdziesz pomoc i odpowiednie usługi.
michał88

Postprzez Beatalodz » 29 lis 2016, o 23:49

Ja byłam niedawno na weselu u znajomych w sali akacjowy dwór - było całkiem spoko ;) sala jest wysoka i bardzo jasna, mieści się w dwu piętrowym niewielkim budynku. Fajnie było oddzielone miejsce do tańca i stoły ( znajoma miała okrągłe) ogólnie chyba już odchodzi sie od brania stołów kwadratowych. Sala ma jedną wadę choć też i zaletę bo zależy dla kogo, mianowicie jest kameralna więc nie pomieści wesela na dużą ilość osób. Nie pytałam się o cenę ale sala wygląda na nie za drogą ale schludną.
Beatalodz

Postprzez Marta38 » 17 gru 2016, o 23:19

A co myślicie o tym, aby zrobić coś bardziej wyjątkowego? Ja zastanawiam się nad tym, by wybrać hotel arłamów wesele w górach. Zawsze podobały mi się te góralskie klimaty i myślę, że takie wesele musi być świetne. Jednak ten region ma w sobie coś niesamowitego. Z chęcią to sprawdzę :)
Marta38

Postprzez lolka09 » 19 gru 2016, o 12:50

A znajomi nie robili gdzieś w Krakowie wesela? Takie sprawdzone sale od kogoś sa najlepsze wiesz dokładnie czego się spodziewać a co trzeba jeszcze ewentualnie dogadac
lolka09

Następna strona

Powrót do Pytania