Teraz jest 23 paź 2017, o 18:52
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Szkolenie z zarządzania czasem

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Szkolenie z zarządzania czasem

Postprzez Wisnia00 » 24 sie 2017, o 01:00

Razem ze swoim zespołem chcemy w połowie grudnia zapisać się na szkolenie. Dotychczas rozglądałem się jedynie za szkoleniami w zakresie rachunkowości finansowej, ale ostatnio trafiłem na tego typu ogłoszenie organizowane przez EY w ramach academy of business http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/zarzadzanie-zadaniami,126/ Szkolenie przedstawia się bardzo interesująco i na pewno było by również przydatne co szkolenie stricte z rachunkowości. Nie słyszałem jednak wcześniej o tego typu szkoleniach, dlatego chciałbym się Was zapytać,czego można się spodziewać? Jest to raczej szkolenie z umiejętności miękkich i wcześniej byłem w stosunku do takich szkoleń nastawiony dość sceptycznie, jednak od jakiegoś czasu widzę, że jednak pracodawcy zwracają na te umiejętności dużą uwagę, dlatego wydaje mi się, że to równie ciekawa propozycja. Czy ktoś z Was był być może na podobnym szkoleniu?
Wisnia00

Re: Szkolenie z zarządzania czasem

Postprzez Gaja15 » 18 wrz 2017, o 08:44

Bardzo ciekawie wygląda to szkolenie. Myślę, że warto się na nie wybrać.
Gaja15

Postprzez Malekit » 18 wrz 2017, o 09:49

A może zamiast od razu iść na szkolenie, lepiej najpierw przeczytać takie poradniki? Być może to wystarczy.
Malekit

Postprzez Vitaa » 18 wrz 2017, o 14:02

Przydałoby mi się takie szkolenie...
Vitaa

Postprzez motyka » 22 wrz 2017, o 14:29

Dobrze prowadzone szkolenia są wydaje mi się, najlepszym sposobem na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności. Odpowiedni sposób prowadzenia daje szybkie rezultaty i pozwala na zwrot zainwestowanych pieniędzy. Do takich szkoleń można chyba zaliczyć te https://www.szkoleniaeksperckie.pl/list ... enia-prawo. Wysokiej klasy eksperci i dobre programy mówią chyba same za siebie.
motyka

Postprzez jesssie » 2 paź 2017, o 15:37

jeśli komuś może się to przydać, to czemu nie. Ciekawe jak wyglądają takie zajęcia.
jesssie

Powrót do Off topic