Teraz jest 17 gru 2018, o 16:28
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Tanie podróżowanie

Najświeższe informacje z branży turystycznej.

Re: Tanie podróżowanie

Postprzez Konto usunięte » 11 sty 2018, o 16:39

Zgadzam się że podróżowanie we dwoje motocyklem jest i przyjemne i tańsze. Ale zanim wyruszycie w drogę to zobaczcie ten artykuł http://roda-mechanika.pl/uncategorized/jazda-we-dwojke-ale-tylko-z-oparciem/ Gdy wasza droga będzie długa to pomyślcie jak radzi o oparciu jak radzi autor. Warto też zerknąć w inne artykuły - znajdziecie wiele cennych rad.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 17 sty 2018, o 02:25

Moim patentem na tanie podróże jest dogłębny research przed wyjazdem – sprawdzam najciekawsze zabytki i miejsca do zobaczenia, podliczam ceny biletów i tworzę tabelkę z kosztami (dzięki temu finanse mam zawsze pod kontrolą). Ostatnio byłem w Muszynie, zatrzymując się u znajomych, więc to też spora oszczędność. A na obiady chodziłem zwykle po sąsiedzku albo do pysznej Strakiji - wszystko to kwestia dobrej organizacji :)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 16 maja 2018, o 13:26

Dobrze jest również samodzielnie szukać lotów. Najlepsze okazje pojawiają sie z tego co widziałam na 8-10 tygodni przed planowanym terminem i wtedy da się upolowac naprawdę niedrogie loty uśmiech
Polecam szczególnie Paryż! Piękne miasto i przy odpowiedniej organizacji mozna tam polecieć w dobrej cenie.

Polecam zajrzeć sobie na tego bloga:
https://zwiedzamyparyz.pl/praktyczne-in ... -do-paryza - jest tutaj opisanych kilka praktycznych informacji jakie powinno się wziąc pod uwagę planując wycieczke do Paryża. Na przykład jak szukać biletów czy noclegów.
Konto usunięte

Poprzednia strona

Powrót do Newsy