Teraz jest 23 paź 2017, o 18:50
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

wakacje w górach

Dział, w którym możesz dodawać i czytać opinie o hotelach z Polski oraz z całego świata.

Re: wakacje w górach

Postprzez Scaliano.com.pl » 7 lut 2014, o 14:35

A ja z doświadczenia moge polecić Karkonosze i Kudowę Zdrój,gdzie każdy solidnie wypocznie i znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji,wg mnie jak najbardziej warto.
Scaliano.com.pl

Postprzez gasiorek » 12 lut 2014, o 16:14

Karpacz to drugi co do wielkości ośrodek narciarstwa w Karkonoszach. W samym Karpaczu jest kilkanaście małych wyciągów orczykowych i talerzykowych umożliwiających jazdę nawet początkującym narciarzom.
Dla zwolenników narciarstwa biegowego jest trasa biegowa w Karpaczu Górnym. Dla początkujących do dyspozycji jest kilkanaście stoków narciarskich w tym cztery z nich to stoki sztucznie naśnieżane. Wszystkie wyposażone są w wyciągi orczykowe lub zaczepowe.
Ni i baza noclegowa nawet dla najbardziej wybrednych jest hotel Mercure:http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3429-hotel-mercure-karpacz-resort/index.shtml z centrum Wellness&Fitness z krytym basenem, chatą grillową, plac zabaw dla dzieci i dużym parkingiem.

Obrazek
gasiorek

Postprzez roxiak » 13 lut 2014, o 11:27

brzmi ciekawie, a jak warunki? snieg jest ?:)
roxiak

Postprzez Wonda_B » 13 paź 2014, o 15:37

Ja zakochałam się w Milówce. Polecam i samo miasto, i hotel Tycjan http://www.tycjan.pl/
W ogóle nie trzeba dbać o wyżywienie, ale poświęcić cały czas zabawie lub rowerowej turystyce - hotel wypożycza gościom rowery za darmo. Piękne szlaki, sam hotel ma kompleksowe podejście do przyjmowania gości. Wszystko działa, jak należy, miła obsługa, sale weselne wyciszone więc nie ma problemu z hałasowaniem innych ludzi :)
Wonda_B

Postprzez franklin » 28 lis 2014, o 12:28

Szczerze polecam miejscowość Szczyrk i znajdujący się tam Hotel Gołębiewski. Super warunki i dużo atrakcji w okolicy.
franklin

Postprzez nsavicka » 2 gru 2014, o 18:10

marcin napisał(a):witam naciął się moze ktos jak ja i moja rodzina na agroturystyke w Beskidach?ja z rodzińa bylem w pewli kolo zywca...masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!syf , brud, nawet szczury, gospodyni niesympatyczna, jedzenie kozmar, wszedzie daleko, dojechac sie nie dalo, dzieci sie potruły posilkami pani wlascicielki a na dodatek drogo i nie wystawila faktury!!!!!a na stronie internetowej wszystko pieknie...a nwet cieplej wody nie bylo????? dzieci sie tydz nie kapaly bo zona nie miala odwagi ich w lodowatej wodzie kapac!!!!!!!!!!!!!!1wielkie NIE DLA TEJ PANI

Dziwię się, że spędziliście tam aż tydzień, skoro tak Wam się nie podobało. Podaj nazwę agroturystki, nazwisko właścicielki albo chociaż adres, jeśli chcesz przestrzec innych, a nie tylko się pożalić.
nsavicka

Postprzez kliv » 5 gru 2014, o 13:12

polecam Dom Weselny Gorzelnia
http://domweselnygorzelnia.pl
piękna okolica, profesjonalna obsługa i przyjazny klimat
kliv

Postprzez justyna1982 » 6 gru 2014, o 23:27

Jak w gory to tylko do Zakopanego!!!!!Tanio,smacznie,czysto i przyjemnie .Widok z mojego okna byl niesamowity,az dech zapieral w piersi ,piekne Tatry.Dla kazdego cos smacznego i przyjemnego! Polecam dla wszystkich. http://www.TanieWakacje.info
justyna1982

Postprzez Malowniczy-Zakopane » 24 lut 2015, o 16:21

Popieram,każde wakacje kojarzą się z Zakopanym i malowniczymi tatrami,szczytami i pięknymi widokami więc jak najbardziej warto. sam nocleg w komfortowych warunkach i niższej cenie znajdziecie u nas www.Malowniczy-Zakopane.pl
Malowniczy-Zakopane

Postprzez jkarpaty » 7 kwi 2015, o 09:19

Zakopane niestety ale z roku na rok staje się coraz droższe.Zauważyliście? Od jakiegoś czasu razem z żoną preferujemy wakacje za granicą.
Polecam na przykład Gruzję:
http://www.qtravel.pl/inspiracje/narty-w-gudauri-gruzja-id211
Na stronie możecie sobie poczytać o kurorcie Goudari. Jest tam bardzo wiele ciekawych stoków narciarskich .Jednocześnie można liczyć na dobre ceny oraz miłe traktowanie ze strony miejscowych. W zeszłym roku bawiliśmy się tam razem z żoną i bardzo nam się tam podobało.
jkarpaty

Postprzez mtttom » 30 cze 2015, o 18:45

Chcąc wybrać się w góry warto zdecydować się na Beskid Śląski. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego: piesze wędrówki po górach, zabytki, wydarzenia kulturalne, przyroda.
Dla zdecydowanych na wyjazd polecam zatrzymanie się w http://zagron.com.pl/
mtttom

Postprzez pliszka » 14 sie 2016, o 17:45

oj kurcze, ciesze sie, ze jeszcze nie mialam takiej sytuacji.. czlowiek czeka na urlop, chce wypoczac, a tu takie przeboje :shock: z wakacji w gorach zawsze jestem zadowolona- ostatnio bylam po raz drugi w świeradowie zdrój. nocleg trafil nam sie przeswietny- w domu wypoczynkowym Kaja :) czysciutko, schludnie, personel bardzo przyjazny i chetny do pomocy :) no cud miod i orzeszki :) az szkoda bylo wyjezdzac :)
pliszka

Postprzez flexibleFF » 17 sie 2016, o 13:35

Świeradów, jedne z najładniejszych i najlepszych tras rowerowych w Polsce. Również polecam
flexibleFF

Postprzez Andor » 19 sie 2016, o 15:36

Racja, też mogę polecić.
Andor

Postprzez obiekt1 » 27 sie 2016, o 17:33

Dobrze wiedziec.
obiekt1

Postprzez batko » 30 sie 2016, o 08:56

Świeradów polecam i ja. na rowerze zjeździłem praktycznie cała Polskę (miewając w różnych miejscach bazy - noclegi) i tak fajnej trasy rowerowej nigdzie nie spotkałem, no ale to zależy, co kto preferuje.
batko

Postprzez kasia3535 » 28 wrz 2016, o 19:42

oczywiście że w górach taki romantyczny wypad we dwoje do urokliwej chatki w górach. Że nie wspomnę o porannej kawie wypitej na łonie natury z samego rana. A dla tych co szukają miejsca na nocleg to ja podpowiem można tu http://willamajerczyk.com/ jest to bardzo urokliwe i spokojne miejsce.
kasia3535

Postprzez Olka_K » 29 wrz 2016, o 09:57

Ja byłam w Muszynie (Beskid Sądecki). Jeździliśmy z mężem rowerami, chodziliśmy na wieczorne spacerki, korzystaliśmy z Aquaparku i spa. Było świetnie i za rok wybieramy się tam znowu :)
Olka_K

Postprzez Wellness0 » 29 wrz 2016, o 10:12

Ciesze się, że do tej pory nie trafiłam na takie warunki.. Ale to jest niedopuszczalne żeby tak potraktować swoich gości .. Współczuje
Wellness0

Postprzez MoniaJourney » 12 gru 2016, o 13:35

Trasy na Karpaczu są świetne. Karpacz to raj dla turystów.Czasem jedynie ceny są wysokie, ale w Polsce to już standard się robi :-) .
MoniaJourney

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o hotelach na świecie