Teraz jest 11 gru 2017, o 19:14
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Wynajem hal

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Wynajem hal

Postprzez Kamka » 29 kwi 2017, o 19:27

Jak sadzicie czy wesele w hali namiotowej to dobry pomysł? Czytałam, że teraz coraz modniejsze sa takie przyjęcia pod chmurka i w hali - znalazłam nawet firmę Marco, która oferuje wynajem hal . W porównaniu do kosztów restauracji to taka hala wychodzi zdecydowanie taniej. Co sądzicie o takim pomyśle?
Kamka

Re: Wynajem hal

Postprzez Vitaa » 12 cze 2017, o 11:31

Ja wolałabym mieć na własność taką halę, a nie wynajmować. Mój brat teraz buduje taki budynek. To nie jest takie proste, wbrew pozorom. Trzeba mieć sporą wiedzę na ten temat. Myślę, że przyda się przeczytanie artykułu o tym jak wybrać wykonawcę posadzki na stronie maxmag.pl/jak-wybrac-wykonawce-posadzki-przemyslowej/ i poszukać odpowiedniej ekipy.
Vitaa

Postprzez Marta38 » 29 paź 2017, o 11:25

Myślę, że to dobry pomysł. Zastanawiam się tylko, czy nie lepiej byłoby wynająć namioty ekspresowe, by w ten sposób odpowiednio zabezpieczyć Wasze towary. Patrząc na ofertę Das Company w https://dascompany.com/namioty-ekspresowe mam wrażenie, że będzie to szybsze i tańsze rozwiązanie. Co o tym sądzicie?
Marta38

Postprzez kataka » 7 gru 2017, o 16:18

Jak już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, to warto dodatkowo zainwestować w porządne oświetlenie do takiej hali, przykładowo http://www.lighting.philips.pl/systemy/ ... tne-oprawy Bardzo ważne jest oświetlenie podjazdu do hali, bardzo to ułatwi widoczność kierowcom.
kataka

Powrót do Off topic