Teraz jest 23 paź 2017, o 02:38
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Wypoczynek nad morzem lub w górach

Znasz sprawdzony nocleg? Opisz go i poleć innym!

Re: Wypoczynek nad morzem lub w górach

Postprzez Madelaine » 17 sie 2016, o 07:00

Ja o wiele lepiej czuję się nad naszym morzem. Góry rownież są fajne ale to morze pozwala mi się najlepiej zrelaksować. Mam dość wymagającą pracę, jest trochę stresujaca tak wiec wybieram na wakacje miejsca, w których mogę sobie porządnie wypocząć. I jednocześnie trochę pozwiedzać. W tym roku byliśmy wiosną na wakacjach w Trójmieście. Wracamy tam na kilka dni w październiku z uwagi na to,że nie zobaczyliśmy wszystkiego co chcieliśmy

Noclegi rezerwowaliśmy na tej stronie:
http://www.dhapartamenty.pl/

Polecam sobie zajrzeć bo ceny są korzystne, mozna tam w dobrej cenie zabukować sobie całkiem zacny apartament o dobrym standardzie.
Madelaine

Postprzez Olka_K » 23 sie 2016, o 12:42

Kocham morze, ale zdecydowanie wolę góry. Pewnie przez ten bardziej kameralny klimat. Często z mężem robimy sobie wyprawy do lasu czy rowerowe wycieczki dlatego wolimy jak jest spokojnie. Z moich ulubionych miejsc polecam Muszynę. Jest bardzo spokojnie, okolica malownicza, są ścieżki rowerowe, stadnina koni, ogrody, które można zwiedzać. Oprócz tego jest tam dość pokaźnych wielkości Aquapark. :)
Olka_K

Postprzez Gajatap » 23 sie 2016, o 15:44

Zimą góry, pozostała część roku morze :D W góry to Tarary, a nad morze to do zachodniopomorskiego, ot takie upodobania ;) Osatno wielbię Gąski a tam ośrodek "Aga", 20 m od morza, SPA, dobrze mi się tam wypoczywa :)
Gajatap

Postprzez forus24 » 7 wrz 2016, o 23:10

Dla mnie najlepszy wypoczynek jest nad jeziorem

www.kaszuby-domek.pl

tanie domki na kaszubach

www.domki.kaszuby.pl
Ostatnio edytowano 2 paź 2016, o 09:47 przez forus24, łącznie edytowano 1 raz
forus24

Postprzez Sevenek » 16 wrz 2016, o 18:09

Jestem zdecydowanym zwolennikiem wypoczynku nad morzem. Latem , gdy tylko dopisuje pogoda to nie ma lepszego miejsca niż plaża. Chyba dlatego tak spodobał mi się ten pensjonat http://www.kaszubianka.com.pl/ . Mają tam śliczny pokój z widokiem na morze, po za tym plaża jest na wyciągniecie ręki.
Sevenek

Postprzez radek » 19 wrz 2016, o 14:43

Każdy ma swoje własne oczekiwania co do wakacji. Mi wygodnie wypoczywało się ostatnio w Kotlinie Kłodzkiej.Zatrzymaliśmy się z żoną i dwójką dzieci w Polanicy Zdroju. Wynajmowaliśmy ten apartament:
http://www.apartamentzogrodem.pl/

Bardzo dobry standard, bliskość centrum miejscowości ( praktycznie przy parku zdrojowym). Poza tym jest taniej niż w hotelu.

Krajobrazy w okolicy niesamowite.Góry Stołowe piękne, poza tym wyskoczyliśmy na dzień do Pragi.
Obrazek
radek

Postprzez balbinka1 » 1 lis 2016, o 21:49

O tak Góry Stołowe są piękne :D Ale morze też fantastyczne. Więc to zależy na jaki wyjazd masz ochotę. Ale jeśli chcesz też się porządnie zrelaksować i oderwać od codzienności to proponowałabym Ci jednak góry Kudowę Zdrój i hotel Verde Montana. Byłam tam niedawano w ramach jednego z ich pakietów pobytowych i było fantastycznie. Pojechałyśmy z koleżanką na 3 dni w ramach pakietu jesień w spa. Totalny relaks w luksusie tak bym to określiła :) I za taki komfort to dobre ceny mają. Do tego okolica piękna, więc było gdzie wyjść. Spodobało nam się tam i wybieramy się na narty zimą, bo w pobliżu mają dobre stoki. Podrzucam linka, b warto: http://www.verdemontana.pl/ ;)
balbinka1

Postprzez Kropka » 3 lis 2016, o 13:27

Ja mogę wam polecić Hotel Hilton w Gdańsku http://www.hiltongdansk.pl/index.html miałem okazję spędzić tam wakacje dwa razy i według mnie jest to miejsce godne uwagi. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe noclegi w Tatrach będę wdzięczna za opinie :)
Kropka

Postprzez balbinka1 » 4 lis 2016, o 13:40

Moja znajoma osobiście woli morze, szczególnie zimą i często jeździ do hotelu Aurora w Międzyzdrojach. Jest fanką ich spa i była tam już chyba z 4 razy.
balbinka1

Postprzez checholek » 8 lis 2016, o 16:34

U mnie w rodzinie jest dylemat w każde wakacje - mój partner woli morze, a ja góry i po prostu co roku robimy losowanie albo idziemy na kompromis. My już byliśmy całkiem sporo za granicą więc nadrabiamy polskie miejscowości.
Góry od zawsze mnie przyciągały i gdyby nie leżały na dole kraju, z pewnością chciałabym się tam przeprowadzić. Tak to wszędzie miałabym daleko. Ale jeździć lubię, lubię cały klimat, góralską kulturę i chodzenie po szczytach, które nigdy mi się nie znudzi.
checholek

Postprzez Gajatap » 11 lis 2016, o 12:06

My z mężem preferujemy jednak morze, chociaż góry też bardzo lubimy. A jak jeździmy nad morze to zawsze nocujemy w hotelu Grand Lubicz w Ustce: grandlubicz.pl. Hotel jest świetny, bardzo komfortowy, pokoje są wygodne no i jedzenie też jest tam pyszne. A nie wspomnę o ich cudownym spa i aquaparku, rewelacja :D
Gajatap

Postprzez malibu8235 » 11 lis 2016, o 23:01

Do wakacji jeszcze mnóstwo czasu. Raczej warto zastanowić się nad wyjazdem zimowym. Jesteśmy z chłopakiem fanami narciarstwa i uwielbiamy przede wszystkim Beskidy. Od kilku sezonów zawsze odwiedzamy Rytro. Lubię to miejsce przede wszystkim za zadbane stoki i stosunkowo niewielu turystów. Jeździmy tam też ze względu na sprawdzony hotel - Perłę Południa. Uwielbiam odpocząć po całym dniu jazdy na nartach zażywając masażu czy zabiegów w tamtejszym SPA :roll: basen też robi wrażenie. Zresztą cały obiekt można obejrzeć od środka - na stronie internetowej http://perlapoludnia.pl jest możliwość odbycia wirtualnego zwiedzania hotelu :)
malibu8235

Postprzez hotelklimek_spa » 29 lis 2016, o 14:17

Jeśli planujesz wypoczynek górach zapraszamy Cię do Hotelu Klimek w Muszynie. Oferuje wiele atrakcji m.in basen, sauna jak i SPA. Prosimy o zapoznanie sie z nasza ofertą. http://www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa
hotelklimek_spa

Postprzez Podróżnik22 » 29 lis 2016, o 16:24

Na zielone szkoły albo ogólnie wypoczynek w górach polecam Kotlinę Kłodzką, Ośrodek Bolko Bolesławów - piękna okolica, wygodne noclegi, dużo atrakcji i dla dzieciaków, i dla starszych. Wspaniałe szlaki do wędrówek i Śnieżnik w pobliżu.
Podróżnik22

Postprzez MMarta » 29 lis 2016, o 23:18

A ja polecam wszystkim miłośnikom gór, ciszy i spokoju, uroczy http://www.gosciniecpodlubomirem.pl w Węglówce koło Kasiny
Widok z tarasu macie poniżejObrazek
MMarta

Postprzez mocarzek » 30 lis 2016, o 13:43

Uwielbiam polskie morze, dlatego co roku jestem praktycznie w Kołobrzegu/Trójmieście :) Super klimat, przystępne ceny i to wszystko w naszym pięknym kraju.
mocarzek

Postprzez patnowak93 » 5 gru 2016, o 16:39

Dawno nie byłem nad morzem ale przeżyłem tam niesamowitą przygodę na wieczorze kawalerskim przyjaciela w Sandra Spa w Pogorzelicy. To tyle jeśli chodzi o pomorze zachodnie. Jeśli masz w planach więcej inwestować to tylko Trójmiasto.
patnowak93

Postprzez mimac » 7 gru 2016, o 12:15

Witam serdecznie. Szukam noclegu na Sylwestra 2017. Ktoś ma jakieś sugestie?
mimac

Postprzez hotel4kimek » 18 sty 2017, o 13:24

My polecamy Hotel Klimek w Muszynie. Znajdziecie tutaj idealny wypoczynek. Idealna lokalizacja pozwala na odwiedzenie 5 stoków narciarskich. Beskidy to idealne miejsce dla aktywnych osób.
Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą:
http://www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa
hotel4kimek

Postprzez mania1122 » 20 sty 2017, o 00:02

Jeśli chodzi o miejscówkę w Sopocie to polecam IRS Royal Apartments. Bardzo ładnie urządzone apartamenty, niedrogie. Wszystko załatwione bezproblemowo i można się bez problemu ze wszystkim dogadać.
mania1122

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do POLECANE NOCLEGI