Teraz jest 20 lis 2017, o 06:03
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Z którym biurem najlepiej wybrać się do Grecji?

W tym dziale możesz wyrazić swoje zdanie na temat biur podróży.

Z którym biurem najlepiej wybrać się do Grecji?

Postprzez Krzysztof28 » 21 maja 2014, o 19:52

Planuję wakacje w Grecji. Które biuro polecacie jako organizatora takiego wyjazdu?
Krzysztof28

Re: Z którym biurem najlepiej wybrać się do Grecji?

Postprzez i.nowak80 » 26 maja 2014, o 13:07

Według mnie Rainbow, albo przejrzyj jeszcze Itakę, musisz się zapoznać z konkretnymi ofertami:)
i.nowak80

Postprzez Scaliano.com.pl » 29 maja 2014, o 15:12

Itaka specjalizuje się w wycieczkach do Grecji więc warto poszukać ciekawej wycieczki. Może podaj też budżet w jakim chcesz się zmieścić i doradzimy.
Scaliano.com.pl

Postprzez szczypior526 » 24 cze 2014, o 15:03

Ja polecam biuro Alfa Star,nie jest najtańsze ale ma dobre opinie a i ja to potwierdzam bo jechałem z nimi kilka razy.
szczypior526

Postprzez justyna.81 » 6 sty 2015, o 14:02

jeśli chodzi o cenę to dobrze jest skontaktować się z biurem podróży które ma wielu touroperatorów w swojej ofercie wtedy na pewno dopasujemy coś pod siebie

http://venustravel.pl/
http://www.jedziemywpolske.pl/
justyna.81

Postprzez ludmilla » 16 sty 2015, o 11:32

Zdecydowanie Itaka - byłam w 2014 i było wspaniale! Piękne hotele (akurat tylko 4* nam się trafiały, ale druga grupa raz miała 2* i 3*), ciekawy program, bajeczna pogoda i kapitalny pilot Łukasz, który zabierał nas wieczorami na imprezy na plaży, wieczorne zwiedzanie miasta (Ateny) albo do prawdziwych Greckich knajpek z przepysznym jedzeniem (mmmm baranina pieczona w glinianym naczyniu w sosie cytrynowym z pieczonymi ziemniaczkami i zapiekanym serem albo feta z miodem i czarnym sezamem <3)
ludmilla

Postprzez adamk76 » 20 sty 2015, o 22:54

Stolica, a zarazem największe miasto Grecji, kolebka kultury antycznej, jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy. Warte odwiedzenia o każdej porze roku. Czujnie obserwowane bystrym okiem Dionizosa zasiadającego w akropolskiej świątyni Partenonie. Mimo, że Ateny kojarzą się przede wszystkim z zabytkami, to także miejski koktajl kultury, restauracji, zakupów oraz modnych hoteli. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/grecja/miejscowosci/ateny/1023
adamk76

Postprzez superbacior » 21 sty 2015, o 21:27

Jakie są w chwili obecnej ceny i jakie biuro z Trójmiasta polecacie?
superbacior

Postprzez paulina90 » 23 sty 2015, o 18:10

Podbijam i pytam także w jakie miejsce w Grecji najlepiej się wybrać?
paulina90

Postprzez adamk76 » 23 sty 2015, o 19:25

Dowolne? :D
Dla współczesnego turysty Grecja jest atrakcyjnym miejscem, pełnym górzystych plenerów i urokliwych plaż. Słynie też z pięknej słonecznej pogody, nocnego życia, zabytków i pięknej przyrody. Dzięki temu jest to jeden z najpopularniejszych celów podróży turystycznych, zaliczając się do pierwszej dwudziestki najchętniej odwiedzanych krajów świata. Przemysł turystyczny koncentruje się głównie wokół Cykladów, Dodekanezu, Krety i Wysp Jońskich oraz — w mniejszym stopniu — Peloponezu i półwyspu Chalkidiki. W związku z tym na terenie Grecji istnieje jeszcze wiele ciekawych miejsc, gdzie nie występuje masowy ruch turystyczny. Więcej: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/grecja/kraj/ogolny-opis/gr/6547
adamk76

Postprzez Beatka » 23 sty 2015, o 22:51

Niewątpliwie aktualnym liderem na greckim rynku jest Grecos.
Organizator wyspecjalizował się w tym kierunku, a portfolio obfituje zwłaszcza w hotele wysokiej klasy.

Nie znaczy to jednak, że reszta jest zła.

Wszystko to kwestia aktualnych cen.

Bardzo mocna od wielu lat na wyspach jest chociażby Itaka.
Beatka

Postprzez Mona92 » 17 lut 2015, o 13:35

Biuro podróży BLISS !! - najlepsze wakacje

Odsyłam na stronę:

www.blisspodroze.pl
Mona92

Postprzez biszop » 18 lut 2015, o 14:57

Może ktoś podesłać aktualne cenniki, z których warto korzystać?
biszop

Postprzez Kamilek87 » 20 lut 2015, o 22:05

Mówisz masz :) http://www.edom.pl/noclegi/gr/314/kreta-po%C5%82udniowa-kreta-grecja/. Korzystałem w zeszłe wakacje. Po kryzysie ceny nie są takie jak kilka lat wstecz, więc myślę że to niezła opcja. Nie stać mnie na apartamenty, więc częściej korzystam z normalnych kwater. Uwierzcie na słowo - w Krecie zakochacie się od pierwszego wejrzenia :)
Kamilek87

Postprzez magdaewert » 21 lut 2015, o 16:31

O kurczę, super, dzięki, bardzo pomoże mi to zaplanować wakacje :)
magdaewert

Postprzez Paniperfekt » 25 lut 2015, o 10:16

Paniperfekt

Postprzez Madelaine » 25 lut 2015, o 14:03

Ja byłam w Grecji na wycieczce z biurem podróży Aviatour Travel. Moim zdaniem, to bardzo dobre biuro, wyjazd był bardzo fajnie zorganizowany. Wszystko zgadzało się z tym, co widziałam w folderach, a to chyba najważniejsze. Spaliśmy w Ładnym i czystym hotelu, jedzenie też było smaczne i co najważniejsze było blisko do plaży. Do tego nie mieli żadnych ukrytych opłat. Były tylko dwie dodatkowo płatne wycieczki (ale o nich wiedzieliśmy wcześniej, przed wylotem), a reszta była już w cenie. Tak jak dobre ubezpieczenie.
Moim zdaniem naprawdę warto i jak będziemy gdzieś jechać po raz kolejny, to najpewniej też z tym biurem.
Madelaine

Postprzez Apartament-Baltic » 26 lut 2015, o 13:14

A możecie podać jeszcze przykładowe ceny wycieczek do Grecji? Bo każdy zachwala jedno biuro a nie mamy żadnych informacji dotyczących cen więc im więcej szczegółów tym lepiej,bezpieczniej.

www.Apartament-Baltic.net
Apartament-Baltic

Postprzez sebaglik79 » 3 mar 2015, o 10:29

Ja leciałem z biura Wezyr Holidays i byliśmy bardzo zadowoleni, zero problemów i prowadzeni za rączkę przez cały urlop. Osoby nie znające języka, też bardzo sobie chwaliły.
sebaglik79

Postprzez ania52 » 5 mar 2015, o 16:40

Rok temu byłam na wycieczce w Grecji na wyspie Korfu razem z mężem i dzieckiem z biurem podróży www.traveliada.pl i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z tego biura. Profesjonalna obsługa, łatwy kontakt, sporo ofert i tanie ceny to największe ich zalety. Wszystko zgadzało się z opisem wycieczki i ogólnie z czystym sumieniem mogę polecić te biuro :) . Do końca miesiąca mam zamiar zamówić kolejne wakacje z tej strony, ponieważ widziałam, że mają niezłe zniżki na wakacje zamówione wcześniej, tylko jeszcze nie wiem na co się zdecydować. Pozdrawiam i miłych wakacji już niedługo. :D
ania52

Następna strona

Powrót do Biura podróży - opinie