Teraz jest 19 cze 2018, o 21:53
Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Z psem na wakacje

Luźniejszy dział przeznaczony do pytań, ogłoszeń i tematów niezwiązanych bezpośrednio z branżą turystyczną.

Z psem na wakacje

Postprzez Konto usunięte » 11 lut 2016, o 15:45

Jestem ciekawa jak sobie radzicie, chcąc wyjechać na wakacje, kiedy jednak zachodzi konieczność zagwarantowania opieki waszym czworonogom? Dla mnie zawsze był to spory problem, bo jednak nie każdy chce się zaopiekować dużym psem. Na szczęście jakiś czas temu udało mi się znaleźć świetne narzędzie, do wyszukiwania noclegów, gdzie psy są przyjmowane bardzo przyjaźnie, a konkretnie http://noclegizpsem.pl/ . Myślę, że każdy właściciel psa, powinien wiedzieć o tej opcji, na pewno jest bardzo przydatna.
Konto usunięte

Re: Z psem na wakacje

Postprzez Konto usunięte » 12 lut 2016, o 15:33

No nie każdy chce w pensjonacie zwierzęta. Ale my ostatnio byliśmy z naszym za granicą, oczywiście musiał mieć wszystkie szczepienia i formalności a dodatkowo wpisaliśmy do rejestru w tej bazie danych psów https://www.cbdzoe.pl/bazazwierzat/ aby być "zabezpieczonym" na wszelkie sposoby w razie zaginięcia lub kradzieży. Na szczęście ni było to przydatne, ale lepiej dmuchac na zimne.
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 21 lis 2016, o 16:56

Ja jestem przeciwna zabieraniu psa na wakacje. Moim zdaniem lepiej pozostawić czworonoga w hotelu dla psów. Sama od kilku lat korzystam z takiego rozwiązania. W Pensjonacie dla psów "U Zoopsychologa" psiak ma fachową opiekę, a ja moge mieć spokojną głowię na urlopie ;)
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 18 gru 2017, o 20:32

Ja bym tego nie robiła mojemu psu. Ja jak jechałam na wakacje to zostawiłam moje zwierzęta u siostry. W sumie dostała psa, chomika i królika. O tego ostatniego to najbardziej się bałam. Te to muszą mieć wyjątkowe warunki do życia w domu. Moj ma klatke w ciemnym kącie żeby czuł się jak swojej norce :) Również zamawiam mu specjalną karmę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-9 ... -8-kg.html Więc podsumowując lepiej nie stresować zwierząt i nie zabierać ich na wakacje
Konto usunięte

Postprzez Konto usunięte » 20 gru 2017, o 21:06

Nooo my zawsze naszego maksa zabieramy, pakujemy jego legowisko po prostu, miski, zabawki jakieś. A na podróż dostaje KalmVet od vetexpert, żeby się nie stresował :) ale nigdy go nie zostawiamy u rodziny ani w żadnych hotelach
Konto usunięte

Powrót do Off topic